Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síruházat tisztítás avagy mivel mossam? topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2011.03.11. 14:10
Zell am See-ban a Phönix Wäschereit keresd. A Schmittenstrasse elején van a postával srégen, az ékszerüzlet és a sportbolt után az út jobboldalán (ha felfelé mész).
A Schmittenstrasse az az utca, ahonnan a CityXpress is indul.
Ha Kaprun felől jöttök, akkor az alagút után a második lámpás kereszteződésnél balra (az alagútból értelemszerűen Zell am See táblánál ki kell jönni)
26 euró körül volt a dzseki és nadrág tisztítás pár hete.
Kb 4 nap, de szerintem felárral expresset is csinálnak.
Előzmény: (SíMan 107763)
SíMan
426 élménybeszámolót írt
426
17 éve tag
2011.02.03. 21:55
Köszönöm! Legközelebb megnézem s lehet ki is próbálom, ha belefér az időbe.
Előzmény: (klaci 107802)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2011.02.03. 10:48
Nem tudom, hol van Kaprunban, de:

tisztító: Wäscherei, Putzerei
sídzseki speciális tisztítás: Skijacke-Spezialreinigung
Előzmény: (SíMan 107763)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
SíMan
426 élménybeszámolót írt
426
17 éve tag
2011.02.02. 22:02
Belátom nem voltam egyértelmű! Azt szerettem volna, ha valaki, akinek napi ismeretei vannak e téren leírná, hogy Ausztriában, pl. Kaprunban hol keressem a tisztítót (Mo-on általában valami nagy bevásárló központban vannak), hogy hívják németül, hogy mondják németül a szolgáltatást, mennyi időbe telik amíg kitisztítják a dzsekit. Ha jól emlékszem többen is írtátok, hogy ez a tuti, de kíváncsi lennék a részletekre is. Előre is köszönöm!
Előzmény: (SíMan 107432)
SíMan
426 élménybeszámolót írt
426
17 éve tag
2011.02.01. 07:31
A profil képemen látható kabátot otthon már mindenhogy próbáltam mosni (természetesen csak speciális mosószerrel), gépben kézi mosás programon, kézzel beáztatás után, kádban áztatás, dörzsölés, majd gépben, de nem jön ki belőle a kosz. Lehet az a baj, hogy annak idején Nassfelden a koszra fújtam az impregnálót és így nem tudja feloldani a mosószer?Eddig nem nézegettem Ausztriában ezt a szolgáltatást, így azt sem tudom mi a neve az osztrák tisztítóknak, hol keressem őket, hogy hívják a sídzseki impregnálós mosását németül, illetve ami még ennél is fontosabb, mennyi idő alatt csinálják meg, mert ha megyünk síelni, akkor max egy hétre (szombattól szombatig, amiből kiesik a szombat-vasárnap).
Előzmény: (Szab 107306)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2011.01.31. 19:58
(Biztos már rengeteg kabátot e..sztak, többször csődbe mentek, majd valaki rájött mi a tutti és megint kinyitottak. A különbség az e..szás és a tutti között az pár százezer kabátban van amit már bevittek az Alpokban tisztításra.)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2011.01.31. 18:30
Tapasztalat? Ne, mosd ki házilag. Kint a labancoknál a mosodába kérj impregnáló mosást. Kb. 30 Eur és kész. Egyébként, töröld le szivaccsal a koszt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.