Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hogyan viselkedünk? topikból

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2011.03.17. 22:18
Fogadjunk arra hajtasz, hogy az SSÉSZ-ben kapj valami fontos pozíciót! Mondjuk te lehetnél az olcsó sörért felelős tagozat titkára.:D
Előzmény: (Sörapu. 115333)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2011.03.17. 17:18
De rossz társaság is lesz az ! Előre sajnállak !! :)
Előzmény: (Sörapu. 115333)
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2011.03.17. 08:44
Ha ide is bevonzátok kaptok a szívlapáttal ! :-)
Előzmény: (Sörapu. 115333)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.03.17. 08:27
A szálló működési fltételei alapvetően jó irányt mutatnak. De ideje lenne már, hogy elinduljon akkor és ott a minden ember boldogulását szolgáló, a hitetlenkedők lelki békéjét is biztosító jólét és teljeskörű egyenlőség biztosítása érdekében kifejtett közös vektorú együttműkődés és közös rezgés.
Ennek megfelelően az arcpirítóan magas árak miatt további csökkentést javaslok, különösen a teák terén, mert a megkezdett munka során nem állhatunk meg félúton.
Aztán még a síelők és bordosok érdekvédelmi szervezetének ezúton is küldöm nagyrabecsülésemet, s tevékenységük jobb kifejtése érdekében kicsit fizetnék is nekik, ha odajönnek, hisz zabálásuk mindnyájunk érdekeit, s ezáltal boldogulásunkat, nem is beszélve a szebb jövőről szolgálja.
Ha valaki még akar csökkentést állok elébe.
Talán végre megindul valami, ha megindulunk egy irányba, még a hó is másképpen esik, s emelkednek a hegyek. Előre a 368 napos síszezonért!
Pukkadjun meg minden üzemeltető. (az én kivételemmel)
Éljenek a tudományos alapokon működő hobbi síelők, ha talpon síelnek!

Csabor a lelkes UFF én beszéltem!

Persze ha valaki beszorul a liftbe az fizet 85 eu-t!!!
Előzmény: (Sörapu. 115333)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2011.03.17. 08:10
Értem. De akkor is gáz. Én egyébként lehetőleg kerülöm az olyan helyeket ahol ágyneműt+törülközőt kell vinni. Nem mintha nem lenne itthon, de valahogy nálam a vendéglátáshoz hozzátartozik, hogy egy szépen előkészített szobával+egy pohárka kisüstivel várjanak. A következő szállás sajnos pont ágyneművivős lesz és kizárólag a társaság miatt megyek bele mégis.




Megvehetjük, de ahogy számolgatom az aranytömbjeimet úgy látom én csak kisebbségi tulajdonos leszek. Elképzeléseim azonban vannak:
- 50 %-os árcsökkentést hajtunk végre
- Kiteszünk a társalgóba egy jó nagy órát, ami ellenáll az időjárás viszontagságainak.
- Beszerzési áron fogjuk az élelmiszert kínálni.
- A parkolóban lesz még egy büfékocsi, amit helybeliek fognak üzemeltetni, itt még olcsóbb árakkal operálunk. Pl: Langalló 75 Ft, forralt bor 15 Ft/dl, tea 10 Ft/dl.
- Nálunk lesz az alakulóban lévő síelők és bordosok érdekvédelmi szervezetének szakmai továbbképzése. A résztvevők 90%-os kedvezményben részesülnek.
- stb.
Előzmény: (csabor 115331)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.03.17. 07:38
Kiderült a végén, hogy a házaspár tulajdonos alaposan összeveszett. Nem bírják látni egymást s eladják az egész kócerájt. (1.200.-ezer eu. Nem vesszük meg?)
A személyzet pedig, mivel megszűnik a munkahelyük kicsit morcos volt.
Ennek ellenére kicsit kemény volt a dolog, többet nem is szállok meg ott.

Csabor a mazohista
Előzmény: (Sörapu. 115296)
nagyapa
202 élménybeszámolót írt
202
17 éve tag
2011.03.16. 22:11
Mert szeretik , a mazoísták. Üdv

Nagyapa
Előzmény: (Sörapu. 115296)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2011.03.16. 21:30
Csak azt nem értem, miért jártok oda vissza? Nagyon nem értem.
Előzmény: (csabor 115293)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.03.16. 21:18
Március idusán Ausztriában síeltem mint oly sok magyar.
Egy olyan szállodában laktunk, ahova csoportunk évek óta jár, mindig kitöltjük a több, mint hatvan főnyi férőhelyet, utazási iroda szervezésében megyünk, előre fizetve. A szálloda nem csúcs, mi visszük az ágyneműt és a törülközőt.
Néhány szemelvény az idei útról:

Megérkezésemkor, amikor még a fogaim között is táska lógott a recepciós hölgy köszönés helyett ennyit mondott: 37.50 eurót kapok. Kérdésemre, hogy azért a csomagokat felvinném előtte, tájékoztatott, hogy most kéri.

További "információ közlések"
- a szobakulcs elvesztése 40 eu.
- aki nem használja a magával hozott ágyneműt mosási díjként 5 eu-t fizet.
- aki beszorul a liftbe, aminek nem volt ajtaja 50 eu-t fizet.
- a reggelihez két zsemle jár, aki többet akar szemben van a pékség, vehet magának.
- innen addig senki el nem megy, míg a szobát le nem ellenőriztük.

Természetesen nem lehetett választani a vacsira felszolgált ételek között, egyformát hoztak, s nem volt kérdés, hogy van vega, vagy cukros a társaságban.
Természetesen a síelőket fogadó szállodának nem volt síléctárolója.
Természetesen végtakarítási díjként fejenként 14 eu-t számoltak fel.
Természetesen nem volt wifi, se free, se bérelhető.

Tovább nem kívánom sorolni.
Hogyan kellene nekem viselkednem?

Csabor a dühös
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.