Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kérdések egy világkupagyőztesnek? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2011.03.18. 14:26
Igen, jó lett volna, ha másoktól is jönnek kérdések. Gondolom a rövid határidő is belejátszott, hogy ennyi lett csak, tesóm későn szólt, hogy ez lesz.

Egyébként nekem még így is élmény volt "riportot készíteni" vele, hogy nem is voltam ott. :-)

Ezek szerint akkor már mindkét nemből jönne legalább egyvalaki, ha rendeznénk versenyt. Pl egy jó kis Nachtslalom néhány nagy névvel, amit az Eurosport is közvetít, az tényleg jó reklám lenne.
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2011.03.17. 21:57
Vasssy! Hálás köszönet neked, és mindenek előtt a húgodnak, hogy sikerült tolmácsolni (szó szerint is) kérdéseinket. Kár, hogy mások annak idején nem tettek fel további kérdéseket.

Néhány éve én is találkoztam vele egy versenyen, tényleg olyan, amilyenek leírta a húgod, kedves és közvetlen.

Ezt "Mikor jössz Magyarországra síelni?" kérdést mindenkinek felteszem, eddig Ted Ligety volt a legbiztatóbb: "Szervezzetek versenyt, és rögtön megyek!"
Micsoda lökést adna a hazai síelésnek, ha Tanját vagy Tedet mondjuk egy fél napra a Bakonyba vagy a Mátrába lehetne csábítani!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.