Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Winklmoos Steinplatte topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
SíMan
427 élménybeszámolót írt
427
17 éve tag
2011.03.20. 06:00
Azt gondolom együtt utaztunk, mint ahogy a beszámolómban is írtam. Sajnálom, hogy nem tudtuk beazonosítani rögtön egymást, csak így utólag! Majd legközelebb!
Előzmény: (Koty 115155)
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2011.03.15. 20:14
A csajok a kölkökkel fél 2 körül bevackoltak az egyik hüttébe a kettő közül a megbeszélt helyen ( ez a nem dohányzó hütte volt - a nevét nem tudom ), mi csak fél 3 körül értünk oda a "gyors" köreinkből. Utána körüljártam mindkét hüttét de nem találtalak benneteket - így szomorúan ittunk még egy sört a sógorommal.
Síman: veled utaztunk egy felvonóban? Kiszállás után vált gyanússá a dolog, hogy esetleg te lehettél az...
Előzmény: (pokmalac1 115143)
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2011.03.15. 17:26
Vasárnap és hétfő: kb. 13-15°C. Déltől jégkása. Kottyal és feleségével rövid bemutatkozás erejéig találkoztunk. A 14 órás Kammerkör-i találkozón valószínűleg elkerültük egymást. Annak ellenére, hogy a waidringi parkoló tele van, fenn a pályán teljesen eloszlik a tömeg, sorbanállás 0. A pályákon is kásás már a hó, ami egy délutáni 9, 9a piros esetén jól lefárasztja a sporttársat. Egyégként még ilyen körülmények között is nagyon jó síelni. Mindenki igyekezett a központi pályák körül maradni. Ezt onnan gondoltuk, hogy a 14es kéken lementünk a 4 üléses Schwarzerlofer felvonóhoz, a kezelő meg felriadt a fülkében... Nicsak sielők!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.