Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Utazási iroda topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2011.03.23. 10:30
"A másik befizetett síutam a nagy Neckermannál a lemondási kötbér levonása után, a Storno biztosítás önrészével (ha tényleg fizet a biztosító!) "alig" 20 eFt bukást jelent."

Feri, ez nekem sok. Vagy-vagy.
Pont azért fizetsz storno biztosítást, hogy ne legyen kötbér, vagy nem?
Előzmény: (WéberF 115908)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2011.03.22. 16:42
Nem reklámozom (bár megérdemelnék), csak dícsérem azt a Bp-i utazási irodát, no meg az osztrák partnerét, akikkel már 6 éve vagyok rendszeres utasként kapcsolatban.
Néhány hete - térdem sérülése mián' - kétségbeesetten kínálgattam - itt a Fórumon is - a kifizetett egyhetes, egyágyas, félpanziós síutamat, igen kedvező engedményekkel.

Most azt kell mondjam, hál'Istennek, senkinek sem kellett!

Annyi történt, hogy Barátom, aki végülis egyedül odautazott, megkapta a kérdést: hát a másik vendég? Miután tisztázták, hogy baleset miatt nem lehetek jelen, egy kis ide-oda beszélgetéssel le is zárták a témát.
Majd a szállásadó (Herr Huber) a Bp-i szerződött Utazási Irodával közölte (tavaszi elszámolásuk apropójából), hogy Ő tartozik egy hatnapos félpanzióval, ezek után az Iroda felhívott bennünket, hogy ez a "Gutschein" rendelkezésünkre áll.
No csak ennyit az igazi "Utazási Irodákról" (mert ez az!!)
Meg a valódi, nem "egyszezonnyi" vendéglátásról.
(Nem is értem, csak nem fontosabb nekik a visszatérő vendég?)

A másik befizetett síutam a nagy Neckermannál a lemondási kötbér levonása után, a Storno biztosítás önrészével (ha tényleg fizet a biztosító!) "alig" 20 eFt bukást jelent.

Maradok a "kis, baráti" utazási irodánál. Kár, hogy nem nevezhetem meg, még képesek lennétek elhappolni előlem a kíváló kínálatukat.

WFeri
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.