Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hol nincs tömeg??? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2011.03.27. 07:00
Ezmárbízátmegyszemélyeskedésbeamineksemmiértelme:-(((((((
Előzmény: (csabeszka 116418)
csabeszka
285 élménybeszámolót írt
285
14 éve tag
2011.03.26. 21:32
Kedves Hogwash! Kösz, hogy így kezeled a beírásaimat, de szerintem téged nem lehet komolyan venni, hiszen a saját(!) bemutatkozásod alapján egyáltalán nem tudsz síelni! (módosítsd!) Az utolsó beírásomon nem tudom pl. hogy mi nem tetszik?! (amit a hüttékről vagy Mönichkirchen-ről írtam vagy esetleg az, hogy nem érdekel van-e disco az adott síterepen?)

Amúgy ilyen alapon a fele értékelést kizárhatod, mert nem a te szempontjaid szerint értékelnek az emberek; neked csak a pályák nagysága számít ez egyértelmű ahogy írsz (rajtam kívül is vannak nem is kevesen, akik kis sípályáknak jó értékeléseket adnak, légyszi azokat se vedd figyelembe) és ha nem érdekel az értékelésem akkor jól teszed ha nem olvasod. Hidd el nem sajnálom! Ennyi!
Előzmény: (Hogwash 116380)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2011.03.26. 11:53
Ilyen erővel a házam mögötti domb is lehet 3-4 csillag, még gondolkozom rajta, hogy pontosan mennyi (szép kis domb). Igaz, hogy hó sincs rajta, de ha egyszer lenne, nagyon jó lenne. Ezek után részemről hasonló komolysággal kezelem az egyéb véleményeidet is.
Előzmény: (csabeszka 116268)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
csabeszka
285 élménybeszámolót írt
285
14 éve tag
2011.03.24. 23:14
Hát ezért szubjektív a dolog, nálam pl. a pálya kezeltsége, és az számít a legjobban, hogy mennyien vannak a pályán, utána a nagyság és az ár, majd a felvonók milyensége (de ez utóbbi már kevésbé - pl. abszolút nem zavart, hogy Mönichkirchen-ben nem volt ennyi ülőszék 5 éve - utána lett, tehát a pálya elvileg jobb lett, de számomra rosszabb, mert egy ekkora pálya nagyon jó volt ahogy volt, tányérosokkal és egy ülőszékkel, most meg folyamatos tömegnyomor van és jóval drágább -tehát nálam gyengébb az osztályzata mint 5 éve volt, hiába elvileg jobb lett) az meg hogy van-e a hütte és hogy milyen abszolút hidegen hagy-szendyics a zsebben délre és egyfolytában nyomom 3-ig, 4-ig. Szórakozni este pedig sem kedvem sem erőm, mert 9-re szeretek kint lenni amikor a legjobb a pálya, ezért az osztályozásnál ez utóbbiakat pl. nem is veszem figyelembe.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.