Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a (Sajnos) igaz történet, (talán) tanulságokkal topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2011.05.16. 10:21
:D:DDD

hoool az nem lehet hogy akkora ász legyél... majd én megmutatom ! meg van egy cimbim hát még ő hogy tud síelni!
Előzmény: (Stani 118683)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2011.05.15. 22:13
Minerel, nehogy már ilyeneken felhúzod magad ?:) Árt az egészségednek és a végén még nem tudsz freeride-olni jönni, pedig, "tudok egy jó utat" :))
Előzmény: (minerel 118682)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.05.15. 22:07
Erre a szitura hasonló esetet igen sokat látunk az utakon amikor kocsiba ülünk. Néha minket is feltud hergelni egy-egy arcoskodó racing huszár akinek aztán megmondanánk a magunkét. Szóval igaz vagy sem az vesse az első követ...
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
2011.05.15. 21:23
Tanulságos történet, akkor is, ha nem igaz. A legfontosabb tanulsága szerintem, hogy a síelésben, különösen pályán kívül, a legfontosabb dolog az alázat. Ez nem az a sport, különösen a leírt körülmények között, ahol arcoskodni kell. Márpedig itt mindkét fél be akarta bizonyítani a másiknak, hogy mekkora király. A síelés egy hihetetlenül veszélyes játék, ahol tisztelni kell a hegyet, és egymást is, és segíteni, vigyázni egymásra, ahol csak tudunk. Nem belehajszolni a másikat ki-ha-én-nem szituációkba életveszélyes helyeken. A másik tanulság, hogy egyes honfitársaink sajnos rossz hírünket keltik a világban magatartásukkal, legyen az sípálya, wellness szálloda, tengerpart, vagy disco. Na ezzel nem mondott semmi újat a hozzászóló, régóta tudjuk, kerüljük minél messzebbre az ilyeneket, és küzdünk a jelenség ellen. A "celeb" kifejezés pedig már régóta szitokszó Magyarországon.

Ha csak kitalált a történet, akkor gratula a fantáziához!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.