Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Creek-Surfing topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2011.09.07. 12:29
Ha egyedül voltál, valószínűleg nem fotóztad magad, de nincsenek esetleg képek vagy videó? :-)

Négyszer maradt el amikor tudtam volna menni, most meg nem is láttam, meg időm sem lett volna. A múlt hetem kicsit zsúfolt volt... :-(
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2011.09.07. 10:14
Kedves Fórumtagok,

Sikerült végre eljutni kipróbálni ezt a csodát, és azt kell mondanom, sajnálhatjátok, hogy nem jöttetek/nem tudtatok eljönni creek-surfingelni.
Lia, a cég menedzsere, akivel a csúszást egyeztettük, volt olyan jófej, hogy amikor csúszás előtt lemondták még ketten, és már csak én maradtam, akkor azt mondta, hogy akár ha egymagam megyek, akkor is lesz csúszás. Lett is.
Volt vagy 30 fok, napsütés (ami a délnyugati tájolású pályán szuper volt, így igazából az első fél órában azt vártam, mikor esek egy nagyot, hogy vizes legyek végre, mert megsültem. - Ne aggódjon senki, estem a végén, amikor már a határokat feszegettem:))
Volt egy aquaparkos feeling-je a dolognak, azzal a különbséggel, hogy azért itt aktív sportról van szó.
A pálya meredeknek tűnik elsőre, de a víz és a teraszok jobban megfognak, mint a hó így mégsem piros-fekete pályáról van szó, hiába a nagy meredekség az elején. A pozíció ezáltal más, sokkal jobban támadni kell előre.
Kellett vagy 6-10 csúszás, míg rendesen ráéreztem, de utána nagyon ment.
(Snowboarddal is kipróbáltam, és annak ellenére, hogy nem az a fő sportom, harmadikra már teljesen jól le tudtam jönni, boarddal még egyszerűbb szerintem.)

Köszönöm Liának és a sielok.hu-nak a lehetőséget.

Treer Albert
Előzmény: (WAndrea 120479)
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2011.08.29. 10:43
A creek-surfing kipróbálása a legutóbb csőtörés miatt elmaradt, viszont most kaptunk egy új időpontot: ezen a héten szerdán (aug. 31.) 15 órától 17-ig lehet menni csúszni, a korábban már leírt feltételekkel.

Várjuk az érdeklődőket, akiknek emailben küldjük majd el a megközelítés leírását.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.