Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a 50-es sítársakat keresek topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
evoros23
12 élménybeszámolót írt
12
12 éve tag
2011.10.22. 12:09
Sziasztok, szívesen csatlakoznék, ha a dec 27-jan 2 időszakban valamikor össze tud jönni egy csapat. Én is inkább a 4 max 5 napos utakat kedvelem, általában csüt délelőtt utazás, du síelés, zárás után továbbutazás a szállásra. Így péntek, szombat, vasárnap 2-ig lehet síelni. Igyekszem ezt havonta megismételni.
Előzmény: (lulu2008 122136)
lulu2008
48 élménybeszámolót írt
48
12 éve tag
2011.10.18. 08:39
Szóval 50 nap, ez szép! Tavaly Mátraszentistvánra jártunk fel egy egy napra, és mivel hétközben mentünk, nagyon kellemes volt. Sokáig jártunk Hockarra , voltunk Ponte di Legnóban az olaszoknál, csodás volt, utoljára ( 4 éve) Nassfeld volt az uticél, az a hely is nagyon tetszett. Vagyis szinte mindegy. Azért szeretem az egy hetet, mert utazni kell, és két három napért elmenni 5-600 km.-et, hááát. Mivel sítárs nélkül maradtam, jó lenne egy új társaságot összeverbuválni. A bátorságot onnan vettem, hogy pár éve ugyanígy jött össze egy túrázós csapat, akikkel azóta rendszeresen járjuk a hegyeket kéthetente, néha 2-3 napig is, és igazi baráti társaság lett. Sajnos egyik sem síel, ezért gondoltam, hogy megpróbálom.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.