Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nassfeld topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Beni_1
75 élménybeszámolót írt
75
15 éve tag
2011.11.03. 13:51
Oké, kicsit fáradt vagyok, a linket elfelejtettem csatolni:

http://www.jugendsporthotelleitner.at/

:)
Előzmény: (Beni_1 123365)
Beni_1
75 élménybeszámolót írt
75
15 éve tag
2011.11.03. 13:50
Ciao Koviviktor,

Mi 2 éve voltunk itt 40 diák/pályakezdő emberke. A síbusz beáll reggelente 10 percenként a szálló udvarába, és közvetlen a Millenium Express völgyállomásához visz, kb 5 perc alatt.

A szobák 4-8 ágyasak (ha jól emlékszem), mindegyikben saját fürdő. Mi félpanziós ellátással voltunk, és nem volt a kajára panasz. (mindenből annyit lehetett enni, amennyi az emberbe fér, a reggeli a szokásos parizer, lekvár, sonka, sajt, anyámkínja, a vacsora mindeg leves+főétel - ebből is annyit eszel, amennyit akarsz, mondjuk 5 rántott husit, desszert, és sokféle saláta.)

Igazából diákoknak ideális, van közösségi tér is az épület alagsorában (3 vagy 4 nagy terem, pingpong szoba, sítároló, stb. Busszal vagy kocsival is tudtok menni, mert nagy a parkolója. A személyzettel sem volt gond, kedvesek, udvariasak.

Szóval szerintem ha egyetemisták vagytok, ez egy teljesen jó verzió a szállásra, mert a lenti helyeken tudtok bulizni hajnalig, nem zavartok senkit, egész elfogadható az áruk Nassfelhez viszonyítva és pillanatok alatt kiértek a pályára (még gyalog is max 10-15 perc, de a síbuszok gyorsak és sűrűn járnak)

Szerintem egy próbát/e-mailt megér a dolog.

Üdv:
Beni
Koviviktor
1 élménybeszámolót írt
1
13 éve tag
2011.10.07. 13:08
Hi!
Valaki nem tudna esetleg ajánlani valamilyen szállást Nassfeld közelébe, ami megfelelő lenne úgy kb. 30 egyetemista elszállásolására, és síbusszal sincs olyan messze a pályáktól?
Főleg ilyen önellátó apartmanok érdekelnének, faházak, hütték, stb.

Válaszotok előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.