Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Maribor Pohorje topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
leilus
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
2011.11.04. 15:18
Hali!

Hát ez sem egy party hely, Murauhoz hasonlóan... sőt, ott legalább van apres ski a pálya alján, itt még az sem nagyon.
Mi már többször laktunk a "belvárosban" is, de nem igazán jellemző, hogy nagy élet lenne.
Amúgy egy szerethető kis hely, tavaly sajnos nem volt az időjárás kegyes hozzá, elég alacsonyan van, és nem volt túl sok hó.

Viszont a partik az én tapasztalataim szerint a nagyobb síhelyeken vannak, pl schladming, nassfeld, kitzbühel, sölden.... (állítólag az a sípályák ibizája, v ilyesmi...)
Előzmény: (Füry 121382)
Quarius
63 élménybeszámolót írt
63
16 éve tag
2011.10.24. 17:35
Én többször is voltam itt. Véleményem szerint nem egy bulis hely. Bár biztos van olyan szálló, ahol van élet este. Ha ilyet akartok nézzerten olyan apartmant. Esetleg nézzetek vmit benn a városban, ott biztosan van azér élet.
Magát a helyet, tudom ajánlani, közel van, nem drága, és a pályák megfelelően karbantartottak.
Üdv
Előzmény: (Füry 121382)
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2011.10.04. 22:08
MI egy fiatal társasággal mennénk le 5-6 napra. Tavaly Murauba voltunk és iszonyat unalmas kis falu volt, idén kicsit mozgalmasabb helyre vágyunk. Mennyire "bulizós" ez a hely? Nem feltétlenül szórakozó helyre gondolok... tud ebben valaki segíteni?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.