Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a 50-es sítársakat keresek topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
evoros23
12 élménybeszámolót írt
12
12 éve tag
2011.11.05. 15:42
Nekem a Lungau régió nagyon tetszett, és ott nincs tömeg, egymáshoz közel több, kisebb-nagyobb pálya van, többek között pl. Aineck (Katschberg), ahol van egy 6 km hosszú szuper piros :), Grosseck, Obertauern vagy Fanningberg. Nassfelden nagyon sokan voltak, amikor ott voltam, de jó hely az is nagyon. Én bárhová megyek Ausztrián belül, és a jan. 20 is megfelel, igaz én csak 4, max 5 napra mennék.
Előzmény: (lulu2008 123416)
lulu2008
48 élménybeszámolót írt
48
12 éve tag
2011.11.04. 06:35
Ez a január vége nekem is tetszene! Kedves érdeklődők, akkor talán célozzuk meg a január 20.-at, akkor most már csak azt kellene megbeszélni, ki hová menne szívesen. Rendszerváltás után, mi nagyon sokáig visszajártunk a Hockárra, nem rossz, csak a közlekedés. :-) Nassfeld nagyon tetszett, oda vagy valami hasonlóra gondoltam. Számomra az ideális az lenne, ha apartman, lehetőleg pályaközeli, hogy valami lifthez el lehessen sétálni, legyen sok és hosszú piros pályája, és lehetőleg ne legyen 700km.-nél távolabb. De igyekszem alkalmazkodni, ha a társaság másképpen szeretné.
cseszecsusza
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2011.11.03. 19:46
Szia!
Az én társaságom is szétesett, ezért szívesen csatlakoznék 50 körüli síelőkhöz. Sok szabadidővel nem rendelkezem, de
1-2 alkalom talán belefér. Leginkább január 20 körül terveztem, de más időpont is jó. Én is inkább az apartmant, és az önellátást díjazom.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.