Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brillante
83 élménybeszámolót írt
83
12 éve tag
2011.11.18. 20:26
Köszi szépen a tanácsokat. Hajlok rá én is:)
Beleugrom valamikor mindenképp, ha máskor nem a boltjukban.
Kapkodni nem akarok, elvégre nem egy szezonra veszem:)), de a szezon elején dülőre akarok jutni. Megpróbálok több márkát, de a sok jó kritika a Headről amiket olvastam nem lehet véletlen:)
Előzmény: (AAron 124368)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2011.11.18. 19:54
Sorstárs. :)
Előzmény: (Brillante 124366)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.11.18. 17:58
Egy tisztességes leírás, különösen ez tetszett: " semmitmondó haladó" :)

Én kemény bakancs párti vagyok, ha valaki szeret síelni és nem a hüttében üldögél tökig becsatolt bakancsba (már besíző kapruni menet kivétel volt)akkor jót tesz a nagyobb flexindex.
A Fischerbe STANI lesz az embered, Neki ilyen van, van felvilágosít .
A HEAD raptor nagyon jó, nekem keményebb van, de nagyon szeretem, de egymáshoz kell szoknotok (bár szezon elején otthon hagyom, nehogy eszembe jusson felvenni).
Mártír? Talán .
De meghálálja magát, vágj bele.

----------------------------------
A Hó-Show sz@r volt, de a TandT, kint van, menj ugorj bele egy raptorba
Előzmény: (Brillante 124366)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Brillante
83 élménybeszámolót írt
83
12 éve tag
2011.11.18. 17:41
Sziasztok! Síbakancs ügyben szeretnék tanácsot kérni. Lassan vásárlás előtt állok, jó pár éve síelek némileg rossz szájízzel jelenlegi atomic b tech bakancsomban, mivel mikor vettem még nem voltam tisztában az SMU fogalmával, így a választásom a Hervisre esett.
173 cm vagyok 70kg, a semmitmondó haladó kategóriába sorolnám magam, 20 éve síelek, több oktatással a hátam mögött, hosszú és rövid lendülettel egyaránt, éppen ahogy jól esik. 90%-ban pályán. Talpszélességem 97mm. Egy olyan bakancsot szeretnék, ami kemény terhelés alatt, határozott élváltásoknál megállja a helyét, viszont nem halok meg benne a nap végén. A mostani nagyon puha, meg nagy is a lábamra, amit a vásárláskor, részben akkori tapasztalatlanságom miatt, nem éreztem.
A kérdéseim: :) Head Raptor 115 nagyon mártír választás? Amin gondokodom még a Fischer Soma Progressor 110. Szívesen fogadnék egyéb jó ötleteket típusra és boltra vonatkozólag is.
Köszönettel és baráti üdvözlettel: Dávid
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.