Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kole77
265 élménybeszámolót írt
265
19 éve tag
2011.11.20. 22:37
Én is az idén akarom megtanítani a lányomat épp most lesz 2,5 éves :-)(ezek szerint nem korai :-)) OFF
Előzmény: (Robin 124508)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2011.11.20. 19:56
Gratulálok ! Én is 2 és 1/2 éves korában szoktattam először léchez a nagyobbik gyerkőcöt ! :)
Előzmény: (apricot 124492)
apricot
415 élménybeszámolót írt
415
17 éve tag
2011.11.20. 18:29
Mi (2,5 éves kislány, 5 éves kislány, apukájuk és anyukájuk (léc nélkül)) ma 11 óra környékén mentünk ki "szezontnyitni".
A kicsi miatt a tanuló pályán kezdünk, ő még 0km-es, így most csúszott életében először. Délre már a tanulópálya ment neki :-)))
A nagyobbal az egyes pálya megnyitott szakaszát síztük meg párszor. Meglepően jó volt a hóminőség. A felvonó alatt volt kicsit gyengébb, mert oda lapáttal került a hó. De ott sem volt köves vagy olyan anyaggal kevert a hó, ami kárt tett volna a sílécben.
A pálya felső szakasza kicsit buckás, ott nem sikerült rendesen elteríteni a géppel a depókat, de senkinek nem okozott gondot.
A középső és az alsó (eddig mindig kritikus rész) tökéletes. 13 óráig jegesedés nem volt észlelhető, élvezhető volt minden fajta felkészültségű sízőnek.
Délután kezdett gyűlni a "tömeg", a környékről jöttek kicsik, nagyok. Ennek eredményeként kis sor alakult ki és a pálya is elkezdett jegesedni a használattól. Buckásodás nem volt tapasztalható (max. legfelül kicsit).

Nagyon jól éreztük magunkat (bizonyíték: a két lány elaludt az autóban hazafele) és fel is írtuk, hogy idén NOVEMBER 20.-án kezdtük a síszezont!
IMG-0105.JPG
IMG-0102.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.