Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
elmo
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.12.09. 21:42
Egyetértek, én is ma voltam, és a "meleghez" képest igen kellemes volt a pálya hóborítása. Sajnos kicsit bekómáztam, valszeg az étkezés csökkentett mennyisége miatt, így igen hamar leléptem; egyébként nagyon szimpatikus a hely, jók az adottságok.

Ha hideg lenne, neadj'Isten hullna némi hó, és a fenti szakaszok is működhetnének, akkor szerintem egy igen színvonalas kis edzőpálya lehet. Nem baj, drukkolunk.

A falevelek tényleg furcsák voltak, bár szerintem fel lehet úgy is fogni, hogy van egy kis hangulat fokozó. :-] Még mindig jobb, mintha kavicsok (le)fokoznák...
Előzmény: (husky21 126616)
husky21
31 élménybeszámolót írt
31
12 éve tag
2011.12.09. 21:32
Ma síztem ugy 4 óra hosszat. A körülményekhez képest mondhatni kiváló volt a pálya. Egésznap +4 fok volt ami nem egy nagy meleg, a pályán a hófelszin megpuhult de jól sízhető volt.Véleményem szerint ilyen nappali melegek mellett még sok napot kibir a pálya mível a hóvastagság ezt lehetővé teszi.Nagyon jól lehet itt tréningezni iskolázni. Köszönet az Arénának, hogy munkát energiát nem sajnálva üzemelteti ezt a 400 métert -ilyen időjárás mellett- örömünkre.
Előzmény: (vasssy 126602)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2011.12.09. 19:42
Tegnap éjjel végülis beindították az ágyúkat (infó a honlapon), ez napközben látszott is a kamerán. Remélem legalább szinten tudják tartani amíg megjön a hideg.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.