Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valloire - Valmeinier topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
turbogabor
68 élménybeszámolót írt
68
15 éve tag
2011.12.29. 07:49
Csá Cool!
Nem. Mi négyen tuti, de asszem mégegy négy fős társaság (egyik barátom bartájáék...:) busszal, négyen pedig kocsival jönnek (asszem egy Passattal.)
Én tavaly voltam kocsival, mondtam soha többet (persze meglátjuk mit hoz a jövő. A kisbusz jó, de a gond, hogy abból csak egy régebbi Vito van. Megbízható, de inkább nem kockáztatok. A személyautó kész ráfizetés. Én full feketében nyomom, de szerintem már a szálláson is találkozunk:)... Az lesz az a szoba, ahonnan a forralt bor-pálinka kombó illata árad ki:)
Meg vagyok már hülyülve, most is melózok, karácsony előtt is nyomtam, még az indulás napján is, de aztán ereszd el a hajam több mint egy hétig!:)
Előzmény: (coolman 128646)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2011.12.28. 17:10
Turbo!

Te azt írtad, hogy mikrobusszal mentek, ha jól emlékszem. Mikor indultok és milyen busszal mentek ? Mi egy újabb ezüst Mercedes Vitoval megyünk. Remélem tetőcsomagtartóval és Box-szal a tetején :)

Engem a szálláson vagy a pályán elég hamar ki lehet szúrni Zöldkockás kabátban nyomulok snowboarddal:))

Jó hogy írtad a Voucheurért még be kell szaladjak az irodába!

üdv: cool
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.