Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2012.01.04. 16:39
Légyszíves Skyman ha tőlem idézel, ne csak egy részét idézd a mondatnak. Ez volt a teljes mondat:
"Mondjuk nyeltem egyet amikor a gyerek az 550 Ft-os egy pár virsliből kért még egyet, de ha jól emlékszem Ausztriában 2 EU fölött volt egy pár."

A mondanivalóm lényege ez lett volna:
- Eplényben a büfé nem olcsó, de még mindig olcsóbb mint az osztrák terepek hüttéi.
- Meg az is bosszantott, hogy miért nem relative rendes (leves, langalló ...) kaját eszik a gyerek ennyi pénzért. ;-)
Előzmény: (Skyman 129318)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2012.01.03. 23:38
Először is köszönöm az értékes hozzászólásokat a normális embereknek.
Nem mondtam, hogy ezeket feltétlenül meg kell valósítani, csak mint ötlet volt egy feladat elvi megoldására beszélgetés szintjén.

Szkítának üzenem, hogy a lista alján nem a szennyfórum, hanem a sielok.hu történelmének legértékesebb topikja található, ahol végre valaki egyszer el merte mondani az igazságot, úgyhogy tessék róla kellő tisztelettel beszélni! – Köszönöm.

Most írta RM egy kicsit lentebb:

„Mondjuk nyeltem egyet, amikor a gyerek az 550 Ft-os egy pár virsliből kért még egyet.”

Nos, az ominózus „alap” topic ott lent pont erről a nyelésről szól egy kicsit bővebben.


Maci Laci: Téged sem vettek emberszámba nemrég az eplényi fórumon, mint ahogy a többieket sem. Mégis engem utálsz, aki változást szeretne ezekben a berkekben?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.