Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.01.04. 18:28
Kedves Skyman! Örömmel vettem észre, hogy visszatértél a portálra, ismét jókat derülök a hozzászólásaidon. Milyen volt a kezelés?
Előzmény: (Skyman 129418)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2012.01.04. 17:15
Rendben, de a mondat második fele nem tartozik ide azért hagytam ki. Az egy másik ország, egy másik világ, ezért nem szolgáltan összehasonlítási alapot.

A másik ok pedig a mondatrész bizonytalansága: "ha jól emlékszem"-mel kezdődik. Talán nem is jól emlékszel.

Ha azt írtad volna, hogy "de Bánkúton, Bodajkon, Mátraszentistvánon, Zemplénben stb... mennyibe kerül, akkor az benne hagytam volna.

"Relatíve rendes kaját" nem kap ennyi pénzért, a virsli a legolcsóbb. Meg más kajából is csak 2 adaggal lakik jól.
Előzmény: (RM 129413)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2012.01.04. 16:39
Légyszíves Skyman ha tőlem idézel, ne csak egy részét idézd a mondatnak. Ez volt a teljes mondat:
"Mondjuk nyeltem egyet amikor a gyerek az 550 Ft-os egy pár virsliből kért még egyet, de ha jól emlékszem Ausztriában 2 EU fölött volt egy pár."

A mondanivalóm lényege ez lett volna:
- Eplényben a büfé nem olcsó, de még mindig olcsóbb mint az osztrák terepek hüttéi.
- Meg az is bosszantott, hogy miért nem relative rendes (leves, langalló ...) kaját eszik a gyerek ennyi pénzért. ;-)
Előzmény: (Skyman 129318)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2012.01.03. 23:38
Először is köszönöm az értékes hozzászólásokat a normális embereknek.
Nem mondtam, hogy ezeket feltétlenül meg kell valósítani, csak mint ötlet volt egy feladat elvi megoldására beszélgetés szintjén.

Szkítának üzenem, hogy a lista alján nem a szennyfórum, hanem a sielok.hu történelmének legértékesebb topikja található, ahol végre valaki egyszer el merte mondani az igazságot, úgyhogy tessék róla kellő tisztelettel beszélni! – Köszönöm.

Most írta RM egy kicsit lentebb:

„Mondjuk nyeltem egyet, amikor a gyerek az 550 Ft-os egy pár virsliből kért még egyet.”

Nos, az ominózus „alap” topic ott lent pont erről a nyelésről szól egy kicsit bővebben.


Maci Laci: Téged sem vettek emberszámba nemrég az eplényi fórumon, mint ahogy a többieket sem. Mégis engem utálsz, aki változást szeretne ezekben a berkekben?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.