Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2012.01.05. 15:09
Maci, neked nem volt még "egyéb fontos elfoglaltságod" az életben, ami miatt nem tudtál elmenni egy találkozóra?
Azt gondolod, ha ott vagyok előadást tartok személyesen is az ötleteimről? Leírtam mindent világosan, részletesen, minden felmerülő kérdést megválaszoltam. (többször is)
Maximum a személyembe lehetett volna beleköti, (mint bárki másba is) a mondanivalómba aligha.

Közben megtudtam, hogy nagyrészt egy síegyesület tagjaival vitatkoztunk. Nem csoda, hogy nagyon hasonló véleményen voltatok. De természetesen nem neheztelek, hiszen tudom: név és arc nélkül szabadon sokkal könnyebb igazat mondani.

Megható, hogy felolvastátok a levelet, amit Csabornak válaszoltam a meghívásra. Egész jó kis levél volt, remélem tetszett! (most visszaolvastam én is.) :-)
Előzmény: (maci-laci 129474)
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2012.01.04. 22:42
Rendesek vagytok :D:D:D

Ezt ő is így gondolja?Legalább itassátok le előtte...
Előzmény: (PEDRO 129497)
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2012.01.04. 21:24
Tényleg nem akartuk megverni.
Előzmény: (Kamperos 129488)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2012.01.04. 21:09
Ilyen előzmények után te odamennél egy szépszámú társaság elé,aki issza a szavaidat?Attól még lehet jó fazon.Hozzáállás kérdése...:D

Hétvégére már mínuszodik.Talán javul a helyzet.Jólenne,mert a bérletemet eddig jégkaparónak használtam :-(
Előzmény: (maci-laci 129474)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.01.04. 20:43
:D
Ez egy igazi szájkaratés aki csak a neten keresztül tudja az észt osztani. Tavasszal meghívtuk a fóti síelős majálisra ahol igen szép számmal jöttünk össze de nem volt vér a pucájába eljönni, és kifejteni fantasztikus ötleteit. Oda is csak egy levelet fogalmazott amit természetesen felolvastunk.
Megint off az egész topic, hogy on is legyen jöhetne más valami havazás és hideg, hogy a pályáról is tudjunk már beszélni.
Előzmény: (Kamperos 129472)
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2012.01.04. 20:30
Nem értem miért maceráljátok?Szeretné megmenteni Eplényt!-tök jó ötletei vannak.Ha elmondaná a parlamentben még akármi is lehetne belőle pl.miniszterelnök és akkor az nekünk is jó lenne.Minden pályázatot megnyerne és beforgatná Eplénybe.-hűtött pálya,fűtött felvonó stb.
Valljuk be most ez kellene nekünk.Talán még beleférne az is,hogy hordanak rá pár 100 métert,hogy magasabb legyen.
Megmondom az őszintét nekem tetszene!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.