Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a APO kötés tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2012.01.09. 16:43
35-40 nap lehet benne, és nyoma sincs kopásnak, repedésnek.

Szerintem a bowdentől az Apoban nem kell félni. Az, hogy Bélapónak elszakadt, még nem precedens értékű. Bringán motoron is elterjedt a bowdenhasználat, és főleg bringán, mondjuk elég lényeges funkcióra - fék.
Lehet, hogy az Apo rossz bowdenbeszállítót választott, de attól még az elv lehet jó. Mellesleg, elég időközönként lecsekkolni, rendben van-e.
Előzmény: (minerel 129900)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.09. 11:34
Ez nekem nagyon nem szimpatikus rendszer. Nem vonom kétségbe, hogy működik de a merevségét azért megkérdőjelezem. Vajon ha sokat csúszik ki vele az ember frontos kanyarban, mennyi idő alatt kopik el az orrán lévő műanyag pánt?
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2012.01.09. 10:41
Én is ajánlok valamit, most már a harmadik szezont kezdtem vele: Ride Contraband. Racsnis kötés, de csak egy pánttal és egy rugalmas pánttal a cipő orrának. Lényegesen gyorsabb csatolni, mint egy hagyományossal, kilépés a liftnél akár menet közben. És könnyű, ha ez szempont.
Nekem még az első szériás zőcség van, de már évek óta több modellt kínálnak. Most egy ffi, egy női verzió van: http://ridesnowboards.com/bindings/ill-eagle-contraband
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.