Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
SzaszaM
31 élménybeszámolót írt
31
15 éve tag
2012.01.09. 16:53
Szerintem a Reiteralmi jelölések rendben vannak inkább azt mondanám hogy a kisebb síterepek hajlamosak más kategóriába jelölni, ilyen volt a Mönichkircheni fekete ami máshol egy gyenge piros lenne de azt is kell csinálni. :-)

Egyébként szerintem mindíg Hauser-en vannak a legtöbben mert széles pályát kimondottan szeretik a családosok is.
Előzmény: (kogyulu 129368)
kogyulu
54 élménybeszámolót írt
54
14 éve tag
2012.01.04. 11:38
Sziasztok.

Január 2-3 voltunk kinn Schladmingba.Első nap a Reiteralm hegyre mentünk fel. Hát a kék pályák pirosak, a pirosak enyhén feketék, a fekete meg....:O Attól függetlenül nagyon jó állapotban voltak a pályák, és nem volt nagy tömeg.A pályák kitáblázása tényleg nem a legjobb.Este a völgybe megeredt az eső, akkor már gondoltuk, hogy a hegyen ebből hó lesz :) Második nap a Hauser Kaibling-re mentünk fel lazítás képen. Reggel 9-kor már iszonyatosan buckás volt az összes pálya, az éjszakai hóeséstől. Na aztán megjött a tömeg is, hát nem is ragozom tovább. Átmentünk a másik oldalra, találtunk egy lankás kék pályát, hogy egy picit lazítunk :) Véletlenül nem fordultunk el az aljánál balra, és a törésnél, egy hihetetlen meredek feketére értünk :O Győztem összeszedni magamat, mire leértünk :O Mindent összevéve, nagyon jót síeltünk, márciusban biztos, hogy újra megyünk :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.