Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Aldis lécek visszahívása topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3370 élménybeszámolót írt
3370
15 éve tag
2012.01.10. 10:17
Az én pénztárcám is eléggé lapos, ezért én is akciós termékeket vadászok, csak én szaküzletben teszem, kinek-kinek ízlése szerint. Van két mottóm amit igyekszek betartani, az első: szegény ember nem engedheti meg magának, hogy olcsó dolgokat vegyen, mert azok igen drágává tudnak válni, lásd esetedet a síbottal. A második: Bicót-alkatrészt télen, síelős cuccokat nyáron kell venni, és fontos a türelem is, tudni kell várni, kivárni.
,,Ez most jó alap, az "akciókat", esetleg jóállapotú használt cuccot kereső soványabb pénztárcájú sporttársak orra alá dörgölni, hogy csak síboltból márkás cuccot. Bitte, ne."
Az idézethez csak annyit, még soha nem volt új síbakim, mindig a börzén vettem használtat, de minőségi darabokat.
A bolt címét megkérdezheted Macitól, az ő Volkl Racetiger botja is onnan van... :-)
Előzmény: (pokmalac1 130003)
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2012.01.09. 20:26
Kösz a smile-t. Már ezer éve ütköztetjük nézeteinket a síbolt kontra Deca-IS-Hervis vonalon. Mindentől függetlenül badarság állítani, hogy ez jó, mert síbolti vagy pl. spyder (úgye Sörapu), vagy ez rossz, mert SMU vagy aldis. Nekem van ilyen is-olyan is. Ez most jó alap, az "akciókat", esetleg jóállapotú használt cuccot kereső soványabb pénztárcájú sporttársak orra alá dörgölni, hogy csak síboltból márkás cuccot. Bitte, ne. Szerintem maradjunk meg a hírnél, aki aldis lécet vett, vigye vissza. Köszönjük meg Macinak, hogy közzé tette az infót.
PS: viszont a bolt címét, ahol 5eft-ért vetted a botot elküldhetnék, hát maradt még egy pár 130-as nekem is.
Ja és én is smile :-)
Előzmény: (gaboca 129385)
gaboca
3370 élménybeszámolót írt
3370
15 éve tag
2012.01.04. 13:06
Amennyiben jól számolom a tányér cserével együtt 4.500 Ft volt így a bot, én szaküzletben vettem 5000-ért Rossignol Radical versenybotot... De biztos megérte. :-)
Előzmény: (pokmalac1 129369)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2012.01.04. 11:48
Én vettem két pár síbotot. Bár síbotnak árulták és hófogót is adtak hozzá, az első 5 perc használat után a hófogó széttört. (5€/párért pótolták Fanningbergbe.) Itt legalább a rúd megérte a 3eft-t. Viszont a szemüveg jól vizsgázott (vagy csak kifogtam)
Előzmény: (maci-laci 129361)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.01.04. 11:16
Aki esetleg vásárolt az Aldiban a linken szereplő lécből annak fontos lehet.
http://www.aldi.hu/hu/html/service/28149.htm?WT.ac=Banner-without-Alt-Tag&WT.z_src=banner
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.