Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Üzenetek törlése - offtopik írások kezelése topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2012.01.11. 17:43
Nem rossz! Nézzük meg hogyan működik a gyakorlatban.

Csabor aki most örömködik
Előzmény: (WAndrea 130287)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2012.01.11. 15:42
Na ezt ki is próbálom és kiválóan működik. :)
Kb így gondoltam én is a dolgot.
Előzmény: (WAndrea 130287)
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2012.01.11. 15:35
A mai naptól az üzenet írásakor a feladónak lehetősége van beállítani, hogy egy üzenet offtopik, avagy nem. A moderátorok utólag is ítélhetnek egy üzenetet, vagy egy több üzenetből álló beszélgetést offtopiknak.

Az üzenetek listájának tetején (ld. a linket fenn a Fórumszabályzat mellett) mindenki beállíthatja, hogy látni szeretné az offtopik üzeneteket, avagy nem.

A témáról kicsit bővebben írtunk a Fórumszabályzatban:
https://sielok.hu/rovat/portalinfo/cikk/forum-szabalyzat/
Előzmény: (maci-laci 130085)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.01.10. 12:46
Ezt a formát már más is írta, de ez mit sem von le a dolog praktikusságából. Jó ötletnek tartom és talán nem is bonyolult technikailag.
Előzmény: (Lackó 130077)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.01.10. 12:22
Ha szabad hozzászólnom, ez az offtopik-kapcsoló egy nagyon jó megoldás. Én régebben irogattam egy fórumon, ahol ilyen volt, tökéletesen bevált.
Ott az offok egyébként sötétszürke szöveggel jelennek meg, tehát még ha nincs is bekapcsolva az off szűrő, akkor is kicsit elkülönülnek ezek a hsz-ek. Ha meg bekapcsolom, akkor eltűnnek.

Mindenki maga dönti el, hogy az adott hsz off vagy on, illetve a moderátorok is tudják persze kezelni.

A többiek megmorogják azt, aki nem jelöli be offnak a hsz-ét, illetve a moderátorok bekapcsolják, ha ilyet találnak.

Így nincs törlés, áthelyezgetni sem nagyon kell.

Sajnos(?) az offolás valamilyen szinten egy fórum természetes velejárója, hiszen a fórumozók nem fizetett újságírók, hanem önszántukból beszélgető emberek, akik közben életet visznek egy oldalba. Persze ésszerű keretek között illik maradnia az offolásnak, ez is igaz...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.