Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tömeglesiklás Eplényben topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.01.13. 10:04
Ólompillangó XD
A fehér hosszú ujjú pólós.

gyf!
Tudom, hogy a snowboard külön kategória, de snowboardnál 3 típusú kötés létezik. A leggyorsabb szerintem a step-in (ha nem megy tele hóval), aztán a flow típusú és végül a hagyományos racsnis. Nekem hagyományos kötésem van és tisztában vagyok vele, hogy én azt mire bekötöm egy flow kötéssel rendelkező, már a pálya felénél jár. Neki elég belebújni és már csúszhat is (csúszás közben fel tudja hajtani a hátulját).
Előzmény: (gaboca 130483)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2012.01.13. 09:04
Maci! Csak nem rám gondoltál?
Előzmény: (maci-laci 130478)
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2012.01.12. 21:42
Azért tudtunk megöregedni mert meg tudtuk különböztetni a vakmerőséget a hülyeségtől a vakmerőség javára(na jó volt hülyeség is, de megúsztuk). Én koromhoz képest elég ökör módon megyek montival, de ott én és a hegy vagyok, ha hibázok büntet ez rendben van, de az, hogy egy alkalmatlan helyen több tucat montisal egyszerre rombolni le nem vakmerőség volna.
Nem lebeszélni akar senki, az öregek dolga felhívni a figyelmet rá, a fiatalok dolga meg letojni így megy ez mióta világ a világ...
A kis videón melyik ólompillangó vagy te? :-)
Előzmény: (TGeree 130472)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.01.12. 21:24
Fiatalság bolondság, nincs evvel semmi gond. Csak itt nem az aggodalmaskodó vén ....ok károgásáról van szó hanem a pályát ismerők komoly aggodalmáról. Egyszerűen ez a pálya alkalmatlan 100 ember egyidejű lecsúszásához mivel rettenetesen keskeny és több részen igen lassú tehát még a gyorsulási előnyt is nehéz kihasználni. Hiába mondod a ráfutást de gondolkodj el egy kicsit, az indulónál hová a bánatos nyuszifülbe fér el 100 db felszerelés, úgy hogy a résztvevők egyenlő eséllyel startolhassanak. Aggodalmaskodunk itt ezerrel és lehet, hogy az időjárás megkíméli a leendő résztvevőket a balesettől.
Előzmény: (TGeree 130472)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.12. 21:09
Nincs ezzel gond. Én tuti nem megyek így bajom sem lehet:-) Aztán mindenki úgy vigyáz magára ahogy tud. Az furcsa csak, hogy a rendezők közül senki nem veszi a fáradságot, hogy az esetleges tévhiteket eloszlassa.
Előzmény: (TGeree 130472)
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.01.12. 21:00
Figyeljetek már, senki sem vitatja, hogy veszélyes ez a rendezvény. Már alapban a síelés és a snowboardozás sem veszélytelen. Innentől kezdve évekig elvitatkozhatunk, hogy hol van az a határ, ami már túl veszélyes.

Persze én látom azt is, ahogyan az ember öregszik egyre kevésbé nézi el, hogy a fiatalok esetenként akár vakmerően szórakoznak. :D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.