Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Elveszett fórum bejegyzések topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2012.01.23. 13:28
Két dolog jut eszembe.
Az egyik, saját tapasztalat.
Régebben velem is előfordult, jelzett új üzenetet a boríték ikon, bementem a fórumba, ott pedig nem volt narancssárga fejlécű levél. Aztán rájöttem, hogy valójában volt olvasatlan üzenet, pl. a legfelső üzenetet még nem olvastam, de nem narancssárgán jelent meg a fejléc, és ezért azt hittem, már olvastam. Szóval nem a kis boríték volt a rossz, hanem a narancssárga fejléc hiányzott. Aztán szép lassan arra is rájöttem, hogy nem a szerverrel van a baj, vagyis nem a fórum programmal, hanem a firefox kliensemmel. Valmiért kétszer tölti be az oldalt, anélkül, hogy észrevenném. Elsőre megjelenne a narancssárga, de azonnal rátölti mégegyszer ugyanazt, és ekkor a szerver már kéken küldi, logikusan, hiszen ez már olvasott. Nem tudtam rájönni, mit tehetnék a dupla betöltés ellen, pedig elemeztem egy ideig.

A második dolog inkább egy kérdés, kérés.
Szóval a boríték nyitva marad, hiába olvasod el az üzeneteket, ugye? Ha ilyen előfordul, dobj egy privát üzenetet nekem, hagyd hogy működjön rosszul, és akkor meg tudom nézni, mi lehet a gond. Írd meg, hogy melyik topikban rossz, és ránézek.
Előzmény: (csabor 131616)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2012.01.23. 12:48
Szerintem a dolog nem az offtopicokhoz kapcsolható, bár az utóbbi időben gyakoribb. Ez a gyakoriság azt jelenti, hogy kb. hetente egy-kétszer. Eseményhez kötni konkrétan nem tudom. Láttam a kötetlen beszélgetések, honlap kérdésekre adott válaszok, s pl. az Eplény topicban is.

Csabor
Előzmény: (zadmin 131608)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2012.01.23. 10:34
Az offtopik kezelés átvariálásakor át kellett variálni kicsit ezt a részt is a fórumban, hiszen ha valaki pl. nem kíváncsi az offtopikokra, és jön egy új offtopik üzenet, akkor neki nem szabad új üzenetet jelezni.
Lehet, hogy becsúszott valami hiba a rendszerbe az átírás közben. Segít, ha megmondjátok, hogy az offtopik üzenetek kezelésének bevezetése óta áll fenn a probléma, vagy régebben is előjött? Mennyire gyakori? Lehet valami körülményhez kötni?

Az előfordulhat, hogy ha valaki felad egy új üzenetet, aztán törli, esetleg áthelyezik más topikba, akkor kicsit megzavarodik a rendszer.

Szóval majd vizsgálgatom, bármi segítség, plusz infó fól jön.
Köszi a jelzést.
Előzmény: (csabor 131440)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2012.01.21. 23:33
Többek között én is !
Előzmény: (gaboca 131448)
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2012.01.21. 16:39
Én is tapasztaltam ezt, időnként más topicnál is előfordult.
Előzmény: (csabor 131440)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2012.01.21. 15:18
Te kis kíváncsi Fáncsi !



P.
Előzmény: (csabor 131440)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2012.01.21. 15:01
Nem tudom hova írni, hát ide teszem.
Az utóbbi időben gyakran előfordul, hogy a fórumban (főleg kötetlen beszélgetések topic) olvasatlan hozzászólást jelez a gép. Átböngészve nem találok egy olvasatlan bejegyzést sem.
A jelzés csak akkor tűnik el, ha használom a minden topic olvasottra állítva funkciót.
Mi lehet az oka?

Csabor aki szeretne minden üzenetet elolvasni
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.