Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.01.28. 07:57
Pedig egy ilyen csinos hölggyel szívesen felvonóznék :))))
Bocs, poén volt! :))
Amúgy azt én sem értem, hogy a magyar embereket miért zavarja az ha egy idegennel kell együtt felvonóznia. Az osztrákok meg a németek ebből korra, nemre való tekintet nélkül soha nem csinálnak gondot. Jó, mondjuk ők szaunázni is meztelenül szoktak. Mindegy, van még mit finomhangolni emberek! :)
Előzmény: (mitro 132243)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2012.01.27. 23:29
Te is megteszed ugyanezt? Én pl. mindig próbáltam kifigyelni, hogy kinek nincs párja, így 1.) a sorból előre ugorhattam, hamarabb sorra kerültem, 2.) nem foglaltam a helyet az utánam következők előtt. Természetesen mindig megkérdeztem, hogy mehetünk-e együtt. (Egyik alkalommal érdekes választ kaptam egy fiatalembertől: "...nekem feleségem van!")
Előzmény: (clay 132226)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2012.01.27. 22:23
Ezt a sógoroknál nagyon egyszerűen megoldják.ha sokan vannak nem engednek a kezelők egyedül "utazni".


P.
Előzmény: (minerel 132234)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2012.01.27. 21:47
Na persze majd még én nyújtsak kérvényt, hogy jön e velem valaki...passzív hozzáállás baszki...még a srác a hibás mert nem kurjongatott utazópartnerért...
Előzmény: (Rera 132227)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2012.01.27. 21:38
Hát ez elég passzív hozzáállás. Ha a beléptető után hangosan feltetted volna a kérdést, ki megy egyedül, bizonyára mindig találtál volna utazópartnert (mint én minden esetben, bár volt, hogy valakire mások mutattak, ő nem jelentkezett magától!!), s még jó példát is adtál volna a környezetednek... Tegyük meg, ami tőlünk telik!
Előzmény: (clay 132226)
clay
77 élménybeszámolót írt
77
12 éve tag
2012.01.27. 21:31
gyakran mentem egyedül, de soha sem azért, mert azt mondtam: "haveer... ide ne gyere mellém"
Mindig csak csöndben odaálltam, ha valaki megkérdezte, hogy nem gond, hogy velem jön, akkor persze mondtam, hogy nem.
Előzmény: (Rera 132223)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2012.01.27. 20:53
Igen, nagy sor volt, és ugyebár a tányéros sem jár, ráadásul sokan "egykéskednek" a csákányoson... Egyszerűen nem fogom fel, hogy húszperces várakozás után valakinek ne jusson az eszébe, hogy ezt nem így kéééne... Én (hírös "megmondóként") egy ideig osztottam az észt ott mindenkinek, mutattam példát mindhiába, na meg szóltam a felvonókezelőnek, hogy szóljon már az egykéknek, nézzenek magukba. Azt a választ kaptam, hogy már elfáradtak szólni, és van, aki "nem szeret egy idegennel együtt menni"... Hát eme érv előtt aztán meg kellett hajolnom...:-))))

De a napsütés kárpótolt mindenért! Sőt.:-)
Előzmény: (clay 132218)
clay
77 élménybeszámolót írt
77
12 éve tag
2012.01.27. 20:16
Most értem haza a mai csúszkálásból.
Egy rövid beszámoló az én szemszögemből: Eleinte jól indult a dolog, szép idő, hideg, kevés ember. Mindezeket hiánytalanul 1 órán át lehetett élvezni, amikor is 10.30 körül elöntötte a parkot a sok-sok ember. Nagyon sokan voltak ma, közel 20 percet kellett egyes alkalmakkor sorban állni. Sajnos ez nem a sípark hibája, de a magyar símorál igen negatívan szerepelt ma, mind a pályán (nem velem szemben, hanem a tanulókkal), mind a sorban álláskor (na ez már engem is érintett).
Az idő szép volt, az ember sok volt, lényegében jó volt.

Még egy észrevétel. Ugye ha olcsóbban szeretnék este csúszni, akkor a napijeggyel kell megvenni az estit. Na már most nekem kicsit elment a kedvem az esti csúszkálástól, mert nagyon sokat ácsorogtam a sorban, és pár mp alatt értem le, arányait tekintve fél óra alatt 2 őt lehetett csúszni amiből közel 1 perc a csúszási idő (nagy pálya), és a maradék mind ácsorgás. Visszatérve: visszaakartam cserélni a jegyem (csak az estit) de nem lehetett. Persze megoldottam, de nem feltétlen tudja az ember mire számítson este 6-7 körül, amikor kiérkezik, és jegyet kell váltani reggel 8 kor, szóval jó megoldás lenne, ha vissza lehetne cserélni az esti jegyeket.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.