Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Dobogókő topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.02.15. 15:42
"Emberek, meg kell tanulni síelni, az nem tudás, hogy kék-piros pályán napsütésben ratrakolt pályán az ember le tud jönni."
:DDDD
Pont erről beszéltem. Ha kritizálod a pályát, akkor nem tudsz síelni.

AAron, én nem szeretnék és nem is tudok vitatkozni veled a pálya aktuális állapotáról, mert nem voltam ott (és a közeljövőben nem is tervezek ott snowboardozást). Lehet, hogy teljesen igazad van és az is lehet, hogy Tfanfannak is igaza van. Ő azt mondja, hogy a pálya nem olyannak volt meghirdetve, mint amilyen volt. Ö ratrakolt, jó minőségű pályára vágyott és nem azt kapott. Ezt te is elismered a fenti mondatoddal, amivel egyébként teljesen egyetértek!

De, nem is ez a lényeg.

Engem konkrétan, már mindegyik magyar pályán vertek át amin jártam. Ahol szoktam tájékozódni: sielők fóruma, az adott síterep fóruma, telefon, HELYSZÍN!

Ha valakit érdekel konkrétan akkor leírom, de így egyenlőre nem merem, mert megleszek hazudtolva. :D

Remélem a hozzászólásod végére a pontot nem azért írtad, mert nem vagy kíváncsi a további hozzászólásaimra. :D

Béke és sok havat!
Előzmény: (AAron 134510)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.02.15. 14:08
Nincs (teljesen) igazad !
Én is fent voltam vasárnap, a pálya síelhető, igaz, ami igaz melós a teteje.

de ez (is) hülyeség:
- "ez a pálya 50 cm természetes hó alatt még mindig élvezhetetlen"

- "mivel sem a hó mennyisége, sem a pálya eldolgozottsága nem ütötte meg a kívánt mértéket gyakorlatilag a pálya egyetlen részén sem."

- "értsd, hógolyó méretű jégkockákon síeltünk"

- "pálya két szélén már ekkor is is előjött a föld az avar és a léc karcoló kavicsok/göröngyök, középen itt-ott nagyobb kövek is"

stb stb. még fojtathatnám.

Emberek, meg kell tanulni síelni, az nem tudás, hogy kék-piros pályán napsütésben ratrakolt pályán az ember le tud jönni.
Nem kell nyafogni, hogy egyszer kemény, egyszer meg kásás, minden rossz ? Gratulálok!

Akkor mégegyszer, fent voltam vasárnap jó volt a pálya, volt elég hó rajta.

Pont !
Előzmény: (TGeree 134497)
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.02.15. 13:23
Úgy látom, még mindig megy itt a sielők fórumán, hogy a Magyar pályákról csak jót vagy semmit. Ha véletlenül valami nem tetszik és leírod, akkor hülye vagy, magasak az igényeid, nem tudsz síelni stb... még sorolhatnám. Ez van.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.