Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Explosiv - a magyar sílécmárka topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
2012.02.18. 21:09
Kemény fa magja van a GS lécnek. Kiegészítő fém erősítés nincs benne, de ettől függetlenül meglehetősen rugós lécről beszélhetünk.
A Carbon SL típus szerintem gyengébb. Hídja minden esetre kisebb mint a GS lécnek.
Én 94 kilóval tapostam mindkét fajtát. Nem panaszkodhatok rájuk.A testvérem 2007 óta gyilkolja a maga 103 kilójával és még most is használható állapotban van a léce. Árukat tekintve márkás síléccsaládokból csak kezdő léctípust vehetnétek de a ti súlykategóriátokban az kevés lenne.

Felépítésükben ezek a lécek semmit sem változtak. Csak a dizájn változik évről évre.
Előzmény: (nyugiba 134365)
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2012.02.14. 12:23
Vett ilyet valaki mostanában? Ha igen, milyen a tapasztalat velük?
Főleg a Competitor GS érdekelne. Kötés van-e és mennyiért hozzá?
A családban 182 cm / 80 kg - 187 cm / 90 kg súlyú fiú tagok vannak. Talán középhaladónak tarthatjuk magunkat. Piros és könnyebb fekete pályákat élvezzük. Nehezebb feketéken oda kell figyelnünk.
Előzmény: (gaboca 134321)
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2012.02.13. 22:41
Megnéztem a kínálatot, érdekes a Competitor GS-SL leírásában nem szerepel semmilyen fém réteg, lehet magában a lécben sem, igen érdekes elgondolás ilyen kategóriáknál. A Carbon SL leírása olyan minimalista mint a dizájnja...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.