Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a A síelés dimenziói - workshop amatőr síelőknek Visegrádon topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.03.07. 11:32
Rendben, soha többé nem dicsérünk! ;-)

Az eddigi ömlengés is csak udvariasságból volt...
:-)
Előzmény: (ozsi 136712)
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2012.03.06. 20:59
Amennyiben rajtam múlik, nem! Jó szível ajánlom oktatónak mindenkinek Ozsit, egyszer már írtam róla a hasonlatot, olyan mint a szép emlékű Öveges professzor volt!
Egyszerű, szabatos, lényegre törő, letisztult és logikus, minden érthető és elgondolkodtató volt, felmerült az emberben vajon miért is nem így csináltam eddig.
Külön köszönet a hóekéért, már nem kell azt éreznem szétszakad közben a csípőm! :-)
Előzmény: (ozsi 136712)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2012.03.06. 20:46
Még sok ilyen dicséret, aztán még kevesebben akarnak majd tanulni tőlem... ;-)

Kösz srácok, a reakcióitokból azt olvastam ki, hogy átment a mondanivaló. Valóban kár, hogy nem jöttek többen, de meglepődve nem voltam, mert nincs túl sok illúzióm a szakmai tudásvágyat illetően.

Számomra rendkívül fontos, hogy pontosan értsem a mozgást, amit tanítok. És mivel a síelés egy roppant logikus mozgás, amelyet könnyen meg lehet érteni kellő fizikai, anatómia, élettani ismeretekkel, nem olyan nehéz felfedezni benne a logikát. És szerintem oktatni csak úgy szabad, hogy ismerem és követem ezt a logikát. Ilyen egyszerű.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.