Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valloire - Valmeinier topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
ede75
32 élménybeszámolót írt
32
14 éve tag
2012.03.07. 14:10
A friss porhó élményt csak egyszer éltük meg, mikor eltévedtünk hazafelé első nap, és nagyon sokat kellett volna felfelé gyalogolni, így inkább keresztülvágtáztunk a havon! Mondhatom, nagyszerű élmény volt! Jövőre remélem még bátrabb leszek (ez volt a 3. sielésem) és többször merészkedem a friss hóba! A nagyobbik fiam boardozik, ő rendszeres látogatója volt a szűzebb területeknek! A kisebbik fiam meg ment utána..., a pályák melletti kijárt járatlan úton mindig hívott h menjek én is, jópárszor meg is tettem! Az ugratás a végén nem volt mindig kellemes, de hatalmas élmény!

Bármikor visszamennénk!
Előzmény: (coolman 136771)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2012.03.07. 14:00
köszi!!! :)

Nálunk is voltak ügyeletes fürdőzők :)))

Nekünk ahogy írtam volt olyan szerencsénk, hogy friss havazás után érkeztünk, így az első pár nap én nem is mentem pályán. Hatalmas élmény amikor te szántod az első nyomot a szűz terepbe. Kihasználod a természet adta ugratókat és letöréseket. Nekem ezért már megérte. Nincs jobb mint a friss porhó amiben szinte mindent bevállalhatsz. Utána persze mi is felfedeztük a pályákat is amik kifejezetten jól voltak kezelve. Szerintem itt mindenki megtalálja a számítását, de tényleg kötelező a sítérkép használata :)))

üdv. cool
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.