Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Szélhámos útitársjelöltek topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
formasu
40 élménybeszámolót írt
40
12 éve tag
2012.03.12. 08:09
Szia!
Ha csak általánosságban írtok, akkor lesz ez, ami itt van! Két oldalt is vissza olvastam, de semmi konkrétumot nem látok, csak személyeskedést, tények nélkül! Írjátok le név szerint akivel probléma van, mi volt az, tényszerűen, és igazan!
Akkor lesz értelme ennek a topiknak, de így semmi!
Üdv: formasu
Előzmény: (Traveller 137152)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2012.03.11. 21:43
Mondhatnál valami konkrétumot is. Én ismerem a tagot voltam vele egy túrán, tehát van személyes tapasztalatom.
Amit tavaly csinált mathesz barátunkkal az pedig undorító és gyomorforgató. Sok embert ismerek innen, jó néhányuk szintén megégette a kezét már vele. Most úgy hallom ismét villantott. Még meg szeretném ismerni a részleteket és akkor megírom a véleményemet a konkrét ügyről.
Előzmény: (Traveller 137152)
Traveller
43 élménybeszámolót írt
43
12 éve tag
2012.03.11. 21:32
Beleolvastam ebbe a "szélhámos útitárs jelöltek" hogy tudunk beszólni egymásnak sagaba ,de elég szánalmas és fárasztó.
Azt hittem itt a síelésről van szó nem egykét sehol meg nem hallgatott ember összetákolt kis szivatós mondatocskáiról.
Na itt vagyok ! Én voltam az említettel síelni .Az ,hogy milyen volt csak arra tartozik ,aki ott volt.
Ha valakinek van kérdése vagy véleménye ...tegye.Válaszolni fogok rá.
Azt viszont azért tisztázzuk,hogy ,ha valaki síelni akar de,nincs kocsija,vagy nem tud vezetni,vagy sajnálja az autóját,az alkalmazkodjon a szervezőhöz ,meg ahhoz aki kiviszi.Meg legfőképp ne gondolja meg magát naponta többször is ,mert ez nem kívánságműsor,főleg nem pont pénzbefizetés előtt.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.