Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síterepek értékelése és beszámolók kiemelése topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2012.06.04. 12:13
Nagyon egyetértek Veled! A "szavazósdi" sosem mutat reális összegzést. Nem mennék bele, de létezik a statisztika tudományban (!igeneis van ilyen!) mintavételi elmélet. Tudom, hogy egy honlapon nem lehet megvalósítani a reprezentatív mintavételt, tehát támogatlak abban, hogy lehessen rangsorolni. Abból reálisabb kép jönne ki! WFeri
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2012.06.03. 19:23
Megismétlem a Magyar TOP 10 topicba írt hozzászólásomat, végül is itt a helye.

Már korábban is jeleztem, hogy a magyar síterepek értékelési rendszerét felül kéne vizsgálni, nem szabad a külföldi - lényegesen jobb adottságokkal rendelkező - terepekkel egy kategóriába tenni bennünket.

Halogattam a javaslatok megtételét, de a mostani szavazási rendszer (bár jó kezdeményezés) - ahogy klaci is jelezte - további buktatókat rejt magában. Talán még nem késő változtatni, hiszen még "csak" 15 szavazat van!

Javaslataim tehát (vagy-vagy):

1) Ne csak egy választási lehetőség legyen! Lehessen rangsort felállítani (első négy :-) terepre vagy látogatott terepekre). Tehát helyezési számokat lehessen adni!

2) Maradjon az 5-ös skála, de ez csak a magyar terepek külön kategóriájában legyen érvényes! A régi szavazatokat az előbbiek miatt ide nem javasolt áthozni, hisz akkor más volt a viszonyítási pont! A rendszer maradhatna a régi (megjelenítés a profillapon és a síterep oldalán, értékelés változtatásának lehetősége, minimális szavazatszám a rangsorban stb.), de élesen elválasztva a külföldi terepektől!

Talán a második könnyebben megvalósítható és a sorrend is reálisabb lenne.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.