Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Magyar TOP 10 topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.10.02. 18:47
@batus
"Ha már megosztjátok, tegyetek egy pöttyöt EPLÉNY mellé! :)"
Ez már csak egy kérés, nem része a nyereményjátéknak. A nyeremény a megosztásért jár nem a szavazatért.

@Gyuri271
"A szavazást egyébként csak azért nem ajándékozzák nyereménnyel, mert azt szerintem nem tudják csekkolni."
A megosztást sem tudják csekkolni, csak azt hiszik hogy tudják. Ha én megosztom és az én megosztásomat valaki megossza, azt már nem látják.

És végül, mi alapján a legjobb?
-szolgáltatások?
-pályák?
-felvonók?
-hóbiztosság?
-a táj szépsége?
-vagy esetleg a jó marketing?

Megvan egyébként a hasonlóság a marketingcommando blogversenye és ez a vita között?

:)
Gyuri271
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2012.10.02. 18:30
Ott a pont huligan! :)
Előzmény: (huligan 140598)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.10.02. 18:23
Teljesen mindegy, mivel ez egy szimpátia szavazás, nem pedig tapasztalaton és tényeken alapszik. Ha valakinek az szimpatikus, hogy a rajongóit nyereménnyel kecsegteti a szavazatáért egy síterep, és ezért rá szavaz, akkor az a rendszer meg is érdemli, hogy első legyen...

Ez egy játék, és igen is fontos, hogy a síterepek egy-egy ilyen alkalommal megszólítsák a síelőket! Induljon a verseny!!!

Egyébként, természetesen a saújhelyi sípályák a legjobbak, és ezen semmilyen szavazás és nyeremény nem változtat...

:)))
Előzmény: (Gyuri271 140588)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Gyuri271
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2012.10.02. 18:12
Ez így van! A jó marketing is hozzátartozik a jó síterephez. De az etikus magatartás méginkább! A szavazást egyébként csak azért nem ajándékozzák nyereménnyel, mert azt szerintem nem tudják csekkolni. Ezért osztogatnak síbérletet azoknak akik megosztják a szavazás linkjét. Az országos népszavazásoknál aki kenyeret osztogat a szavazóknak, az sem tudja ellenőrizni, hogy kire húzták az ikszet, mégis mindenki tudja, hogy ez a szavazás állásának a befolyásolása, szavazat vásárlás és etikátlan dolog.

Ne azért legyen sok szavazó, mert nyeremény van! Inkább legyen kevesebb szavazat, cserébe egy objektívebb képért! Én csak erre akartam felhívni a figyelmet!
Előzmény: (TGeree 140592)
Bata Attila
2085 élménybeszámolót írt
2085
17 éve tag
2012.10.02. 18:08
" A nyereménysorsolás egyébként a bejegyzés megosztásáról szól (természetesen ezt a facebook szabályai nem engednék) nem a szavazásról.
Az nem etikátlan szerintem, hogy felszólítja a rajongóit, hogy rá szavazzanak, egyszerűen csak értesíti őket, hogy van ez a szavazás!"

ezt nem így látom a posztjuk alapján:

"Nem leszünk hálátlanok október 16-án kisorsolunk 5 DB NÉGY ÓRÁS JEGYET a 2012/2013-as szezonra azok között, akik megosztják ezt a bejegyzést!
Ha már megosztjátok, tegyetek egy pöttyöt EPLÉNY mellé! :)"
Előzmény: (TGeree 140592)
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.10.02. 17:57
Szerintem a jó síterephez hozzátartozik a jó marketing is :)

Én is szavaztam Eplényre, de ha én egy másikat tartanék a legjobbnak akkor nem Eplényre szavaztam volna. A nyereménysorsolás egyébként a bejegyzés megosztásáról szól (természetesen ezt a facebook szabályai nem engednék) nem a szavazásról.

Az nem etikátlan szerintem, hogy felszólítja a rajongóit, hogy rá szavazzanak, egyszerűen csak értesíti őket, hogy van ez a szavazás!

Szólítsa fel a többi síterep is.
Előzmény: (Gyuri271 140588)
Gyuri271
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2012.10.02. 17:32
https://sielok.hu/szavazas/legjobb-hazai-siterep/

Problémák a szavazással:
1. A szavazás állását befolyásolni, nem túl etikus gondolkodásra vall!

2. A Síaréna síterep a facebook oldalán indított egy nyereményjátékot amivel egyértelműen ezt teszik!

3. A szavazatok száma egy nap alatt, 1,5 szeresére nőtt a játéknak köszönhetően. A szavazat vásárlással hiteltelenné fog vállni a szavazás még ha az, befolyásolás nélkül is ezt az eredményt adná.

4. Nemrég a számok még közelítettek egymáshoz, inkább tünt úgy, hogy szoros és izgalmas lesz a verseny.

5. Egy ilyen komoly kérdésről indított független szavazásnak, szabályokkal kellene rendelkezni, hogy az megfelelő értékkel bírjon!

6. Ha nincs szabály akkor legalább a versenyzők viselkedjenek és játszanak etikusan!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.