Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Magyar TOP 10 topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2012.10.05. 10:38
Csabor, félreértettél.

A topikot nem vesszük le csak a szavazást szüntettük meg :-)
Előzmény: (csabor 140768)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2012.10.05. 10:25
Én nem értek egyet. Lehet, hogy a szavazás a tárgya miatt kicsit fura, de a beszélgetésben sok érdekes szempont felmerült a síterepek értékelésével kapcsolatban. Szerintem azok majd valamikor, valahol hasznosíthatóak. Tehát a topic elérte célját.
A topic bizonyos fokig arra is alkalmas volt, hogy néhányan levezessék a szezon iránti vágyakozásban felgyűlt feszültséget. Ezt maximálisan nem tartom problémának. Nem lehet csukott szájjal, hátratett kézzel várni a havat. Remélem nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Csabor
Előzmény: (Szkíta1 140766)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2012.10.05. 10:10
Maximálisan egyetértek!
Előzmény: (WAndrea 140760)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2012.10.05. 08:04
Mindenki megértését kérjük, de a "Melyik Magyarország legjobb síterepe?" kérdést levesszük a Szavazások menüpontból.

Aki a magyar síterepekre szeretne szavazni, az persze továbbra is megteheti a síterepek értékelésénél, ez a lista sokkal reálisabb képet mutat, mivel csak regisztrált felhasználók szavazhatnak 1-5 közötti pontszámmal és itt valóban mindenki csak egy szavazatot adhat le:
https://sielok.hu/sitereplista/listadizajn/orszag/magyarorszag/rendertekelescsokk/
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.