Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Atomic Doubledeck D2 topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2012.11.09. 08:58
A mai síépítési technológiák annyira fejlettek, hogy már nem előfeszítéssel (előfeszített híddal) oldják meg a léc teherviselő képességét, rugalmasságát (ezért nem is kell kitámasztva tárolni őket).

Nem voltam rest, megnéztem a tavalyival (D2 SL), meg az ideivel (Redster D2 SL), és a sícipő súlya alatt majdnem teljesen elérik középen a talajt, talán egy mm marad.
Előzmény: (lroberto 142878)
lroberto
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2012.11.09. 08:48
Sziasztok,

Használt 2011/2012-es D2 Race SL vásárlásában szeretném segítségeteket kérni.Ajánlottak egy külföldről behozott példányt (gondolom kölcsönzős). A kötést, éleit, talpát jónak találtam, úgy esztétikailag is korrekt volt, viszont ami bántja a csőröm és nem tudom hová tenni: ha a léceket talppal egymásba fordítom elég kicsi a hídja és erőlködés nélkül össze tudom őket nyomni, illetve ha pl. bakival együtt egy sík padlóra teszem akkor kb. teljesen felfekszik.
Nem tudom, hogy valami gikszer van-e vele, vagy ez technológiai sajátossága a D2-nek a teljesítményarányos keményedés miatt?
Eddig egy GS10-em volt, ott kb. 2-3cm volt a távolság egymásba fordítva a talpak között a kötés alatt és kellett az összenyomásához erő!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.