Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sugásfürdő / Sepsiszentgyörgy topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2012.12.04. 19:29
Szia István!

tényleg jó a pálya,de a város és környéke sem rosszabb.Jó pár haverom lakik Szentgyörgyön,így többször megfordulok itt.
Előzmény: (Eszteván 145047)
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2012.12.04. 18:40
Szia Pulmy,
ezen a pályán tanultam meg sízni és a mai napig járok ide ha tehetem.
Két sípálya van itt, melyek egymástól függetlenek, az egyik 500 m a másik 300 hosszú, mindkettőhöz egy-egy tányéros felvonó van. Tavalytól hóágyú és világítás is van.
A hóágyuk jelentős minőségbeli javulást hoztak...amint lehűl a levegő, általában beinditják. Naponta ratraktolnak, elég jó szokott lenni a pálya. A nehézségi szint valahol kék és piros között van, vannak síkölcsönzők és gyerek oktatás.3-4 órás kikapcsolódásra ideális helyszín megfelelő időjárási körülmények között.
Bármi kérdésetek van, szívesen válaszolok, szentgyörgyi vagyok :).
Előzmény: (Pulmy 145041)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2012.12.04. 17:44
Van itt egy nagyon klassz sípálya.Erdélyi barátaim jóvoltából többször volt szerencsém járni rajta,télen is és nyáron is.Nagyon kellemes hely,akár télen egy kis csúszkálásra,a többi évszakban pedig túrázásra,vagy akár csak egy kis sütögetésre.
Sajnos még nincs a romániai terepek közt felsorolva,pedig van az oldalon róla anyag:
https://sielok.hu/video/sepsiszentgyorgy/

Reméljük a közeljövőben fel fog kerülni a megfelelő helyre.
Ha valaki ismeri írja már le a tapasztalát,hátha más is kedvet kap meglátogatni ha arra viszi a sorsa


P.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.