Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Térdsérülések topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
2012.12.06. 11:08
Nem kérdeztem. Ez még nyáron volt. Amikor elmondta a "diagnózist" csak kapkodtam a levegőt, nem az volt az első kérdésem, hogy akkor mégis mit használjak síeléshez...
Előzmény: (AAron 145250)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.12.06. 11:00
"Tudtok ajánlani valami igazán jó minőségű térdszorítót, rögzítőt?"

Mit ajánl az ortopéd sebész ?
Előzmény: (alfer 145245)
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
2012.12.06. 10:37
Sziasztok!
Régebben sokat jártam ide, de aztán elment a kedvem a síeléstől és a lelkesedésem alábbhagyott. 2 éve nem síeltem egy jót. Durva, tudom. Sajnos a térdeim mindig fájtak síelés közben, a végén már nem esett jól a csúszás és nem akartam teljesen tönkretenni a térdeimet. Idén tavasszal aztán rendesen kivizsgáltattam a dolgot. Ultrahang, MRI, rendesen, ahogy illik. Az van, hogy sajna gyári hibásak a térdeim, így koromhoz képest hamarabb megkoptak. Műteni nem kell, csak gyengébbek az átlagnál. Szalagjaim is rendben vannak, de a porcom az nem a legjobb minőségű, hogy ilyen finom legyek. Gyakorlatilag nem tanácsolt a síelés, teniszezés, azok a sportok, amik erősebben, túlnyomó többségben rotációs terhelésnek teszik ki a térdeimet. De! Futnom azt lehet. Futok is egy ideje. A síelést meg egyszerűen nem tudom elfelejteni, nem is akarom. Azt mondta a doki is, hogy jó térdrögzítőkkel néha pályára mehetek, azzal nem ártok, főleg ha közben a lábizmaimat megerősítettem. Kérdésem, kérésem: Tudtok ajánlani valami igazán jó minőségű térdszorítót, rögzítőt? Nyilván a neten sokminden fent van, dehát a boltosnak minden eladó ugyebár :) Mindkét térdemre kell, úgyhogy a 100ezres kategória nem jöhet szóba :) Ha kapok tanácsot előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.