Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Ski C.U.L.T. információk topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2012.12.14. 21:40
Kedves kollégák!!

Csak ajánlani tudom,ma egy tanítványomon teszteltem a tanúltakat,/utólagos engedelmeddel Ozsi/,és én is meglepódtem.
A teljesen kezdő tanítvány /igaz magán órában/ a 45.percben tökéletes fordulókat produkált!
Szerintem működik!
Előzmény: (ozsi 146235)
nagydoki
62 élménybeszámolót írt
62
18 éve tag
2012.12.14. 20:50
Sziasztok!

Kedd vagy szerda nekem jó lenne. Csütörtök felejtős.
Előzmény: (ozsi 146235)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2012.12.14. 20:18
Hétfőn-pénteken StrongBase, amelyre lassan meglesz a minimumlétszám.
Kedd-csütörtökön szakmai StrongBase síoktatóknak, amire már van (2, azaz kettő) jelentkező (ismerve a kollégák tudásvágyát, sokkal többre nem is számítottam). De ezt megtartjuk akár egy embernek is, mert az az egy is nagyon fontos.
De mivel vagyunk elegen, elvileg tudunk osztódni is. Még a hétvégéig várnék, mert ha netán mégis jelentkezik több síoktató is, akkor oda nem elég egy ember.
Előzmény: (Lackó 145978)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.12.12. 20:33
Szerda nekem sajnos szinte esélytelen. Ha mégis kedd vagy csütörtök, akkor nagyon szívesen mennék.
(Bár az autóm épp xar, így valakihez betársulok, ha sikerül.)
Előzmény: (ozsi 145952)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2012.12.12. 18:42
Most, hogy megláttuk, hogy neked a kedd-csütörtök a jó, gyorsan betettünk erre a két napra egy StrongBase REFORM PRO programot síoktatóknak, edzőknek. Szerda? ;-)

Hétvégéig kiderül, mert ha nincs elég jelentkező a műanyagra (mivel a múlt hetire meg a hétfőire eddig egyetlen oktató sem jön, erre komoly esélyt látok), akkor lefújjuk, és mehet a kedd-szerda-csütörtök is.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.