Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Donovaly topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.12.20. 09:54
Donovalyban sosem láttam nevetni a liftkezelőket! Bár mosolyogni sem :)
Én egyébként ajánlom Donovalyt.
Árak, ha Gödről mész (azaz nekem):
Donovaly üzemanyaggal együtt 3 fő esetén, 2,5óra út: 10 000Ft
Stuleck üzemanyaggal együtt 3 fő esetén, 3óra út: 20 000Ft

Természetesen mások az adottságok, de láthatod, hogy Ausztria pont kétszer annyiba kerül az egynapos csúszások esetén.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2012.12.20. 06:17
Kár volt két évet várni ezzel, ha akkor leírtad volna még akár reagált is volna valaki a terep részéről. Bizonyára valami trauma váltotta ki belőled, hogy most oszd meg velünk, és ezért még képes voltál frissen regisztrálni. Az ilyen beírások mindig mosolyt csalnak az arcomra :D
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2012.12.19. 18:39
Összeszedted magad? Hát ez érett tapasztalat. Két év alatt még a sajt is kivirágzik.
Lehet keresni, hogy mit éreztek?
Azért sajnálom, hogy csak erre emlékszel.
kovacsl1976
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2012.12.19. 18:10
Utoljára két évvel ezelőtt voltam itt, soha többé nem megyek. A véleményemet azóta akarom megírni...

A párom akkor volt teljesen kezdő, akit 3 napos oktatásra fizettünk be. Az oktatás még csak-csak, de minden egyéb teljesen kiverte a biztosítékot.

A kb. 55 éves sílift kezelő - annak ellenére hogy látta, hogy kezdőről van szó - nevetett a páromon, amikor nem tudott beszállni a liftbe és óriásit esett úgy, hogy nem tudott felállni. Eszébe sem jutott volna segíteni neki, egyszerűen érthetetlen volt, még a liftet sem állította le, ő pedig majdnem elsírta magát.

Ugyanezt a mentalitást éreztem akkor, amikor egy kis emelkedőn nem tudtunk elindulni autóval a síterep mellett. 3-4 helyi nézett minket tőlünk 2 méterre, ahogy szerencsétlenkedtünk az elindulással a kaparó kerék miatt, de egyik sem segített volna. Visszatolattam egy sík terepre és lendületből jöttünk ki onnan.

Azért a mentalitásért, ami itt van, köszönöm én többet nem fizetek és Donovalyt egyáltalán nem ajánlom senkinek. Tudom sokaknak számít a különbség árban Ausztria és Szlovákia között, de mind a sípályák, mind mentalitás tekintetében ég és föld a kettő. Inkább megyek kevesebbszer, de soha többet nem megyek Donovalyba síelni és úgy egyébként is igyekszem elkerülni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.