Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hova menjünk kisgyerekekkel? topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
lroberto
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2012.12.21. 12:08
Köszönöm a tippeket. Már kértem is ajánlatot januárra :) Remélem akad valami szabad hely!

Hosanló, kipróbált szállásokat azért még várok Wildkogelről is, ha ez nem jönne össze.....


Csak a tapasztalatotokra tudok ilyen ügyben hagyatkozni!
Ti otthogytátok a gyereket az oviban???
Előzmény: (Hogwash 147170)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2012.12.21. 09:06
Hány gyereked van, Balázs? Hány kisgyerekkel (mondjuk 0-3 éves korig) szoktál síelni úgy, hogy neked kell gondoskodnod róla egész nap? Mondtuk, hogy OT ne, pedig ha ott valamelyik abszolút pályaszállás szállodában lakik az ember (van belőle 30-40), akkor remek lehet kisgyerekkel is, csak az egy komolyabb vagyonba kerül. Abszolút pályaszállás szállodában (ki-be csúszok) bárhol jó, csak szerintem a kérdés nem erre vonatkozott.
Előzmény: (Stani 147148)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2012.12.21. 08:50
Ez egy apartmanház kb. 150 méterre a kabinostól. Nagyon korrekt (igényes, tiszta, mindennel felszerelt) apartmanok max. 5 fő részére. Szánkó is jár az apartmanhoz, azon húzhatod a gyereket a pályáig (mi így csináltuk, a kabinos épületében, a sídepóban le lehet tenni a szánkót):

http://www.russbach.at/kezdolap-vakacio-ausztria.html

Itt pedig válogathatsz kedvedre:

http://russbach.info/accommodation-packages.html

Az óvodát Spatzennest-nek ("verébfészek") hívják és olyan, mint egy bölcsőde - óvoda. Van két óvónő, akik foglalkoznak a gyerekekkel. Ha nem marad el egyedül (normális dolog), akkor is jobb ott melegedni vele, esetleg pár nap alatt beszokik kicsit :)

http://www.dachstein.at/en/winter-en/family/spatzennest/

Egyébként az utóbbi néhány évben rengeteget fejlesztettek a terepen, új felvonók, új pályák, jók az árak és közel van. Mi nagyon megszerettük.
Előzmény: (lroberto 147141)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2012.12.20. 23:21
OT kevésbé ideális, talán Grossarl sem.

Flachau-Wagrain vagy Zell am See-ben gyerekbarát szálloda az Amiamo, ami absz pályaszállás.

Régióról adhatok további infót, keressél bátran mailben.
Előzmény: (lroberto 146915)
lroberto
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2012.12.20. 21:45
Ez sem hangzik rosszul. Esetleg szállást is tudnál ajánlani?

Ezt az ovit felügyelettel kell elképzelni? Mondjuk kiv. vagyok a kissrác maradna-e az oviban illetve tisztábarakás hogy működik :)
Előzmény: (Hogwash 147114)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2012.12.20. 16:03
Menjetek Russbachba (Dachstein West). A kabinos 2-300 méteres körzetében baráti áron vannak nagyon jó szállások. A kabinos épületében ingyenes óvoda 1 éves kortól, ha Russbachban van szállásotok (egyébként 5 euró/óra). A kabinossal felmehettek babakocsival is. Soroljam még? Obertauern semmiképp, Grossarlról szilveszter után nyilatkozom, mert most megyünk oda :)
Előzmény: (lroberto 146915)
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2012.12.19. 12:51
Obertauernban a szállásokat ha megnézed nagyon húzós árakat találsz, átlag magyar pénztárcához mérve. Másrént nem egy babakocsi barát hely szerintem.
Előzmény: (lroberto 146915)
lroberto
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2012.12.19. 10:32
Sziasztok,

Én is gyerekbarát szállást, terepet keresnék! Elsősorban Obertauern és Grossarl érdekelne.
A pici 1,5 éves lesz, azonban még nem tudjuk kire hagyni. A párommal felváltva vigyáznánk rá és csusszannánk!
Olyan pályai közeli szállások érdekelnének, amelyek jó ár/érték aránnyal rendelkeznek:) és a liftek viszonylag könnyen, autózás nélkül elérhetők.
Nem tudom, hogy a fenti terepeknél babakocsival lehet-e a hegyre menni..


Még nincs ilyen síelésben tapasztalatunk, elég macerásnak tűnik számomra, ezért tapasztalatokat is várnék! Ti voltatok-e ilyen helyzetben? Hogyan oldottátok meg?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.