Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Freestyle léc vásárlás topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
campari
6 élménybeszámolót írt
6
11 éve tag
2013.01.03. 12:52
Kösz a tanácsot, akkor keresek 90mm körülit.
Előzmény: (badin 149013)
badin
110 élménybeszámolót írt
110
17 éve tag
2013.01.03. 12:07
Szia!
A 80-as közép semennyire sem alkalmas pályán kívüli síelésre, másra van kitalálva, a puhaság relatív (van titán meg carbon merevítős betonkemény freestyle is), inkább a kialakítás a fontos, minimum 90-es közép, de a 100-as a tuti, pályán semelyikkel sem tudsz rendesen síelni mert legalább olyan hosszú léc kell, mint amilyen magas te vagy és ezeknek a rádiusza kb.20m-nél kezdődik. Lécközéptől hátrébb helyezett kötés az alapja a pályán kívüli síelésnek. Egy szó mint száz, vagy pályán, vagy pályán kívül, köztes megoldás van, de az egyikre sem alkalmas.
Előzmény: (campari 148861)
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2013.01.03. 11:01
használtan már nagyon olcsón lehet venni freeride sít, itt az apróban ilyen 20000 ft körül voltak...
Előzmény: (campari 148861)
campari
6 élménybeszámolót írt
6
11 éve tag
2013.01.02. 21:10
Sziasztok!

Jó pár éve síelek már és elérkezett az idő, hogy egy szélesebb lécet is beszerezzek, mert szeretnék pályán kívül is menni. (ami van az túl keskeny)
Ha nem szeretnék ugrálni, de jó áron hozzájutok valamilyen freestyle léchez, az mennyire jó megoldás pályán kívülre, illetve akkor már pályán menni is..?

Nagyjából 80mm közép szélességű léceket nézegettem, sejtem hogy pl egy Atomic Nomad jobb erre amit írok, de mondjuk árban a duplája is.

Megfelelően hátratolt kötés felszereléssel jó egy freestyle léc is nekem, vagy túl puha, és pályán sem az igazi?

Nem vagyok egy nehéz/nagydarab legény, úgyhogy a beton kemény lécek a pályán sem feltétlen kellettek idáig.

kösz a segítséget!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.