Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2013.01.05. 16:04
Küldöm a címet, amit lehagytam:
http://tonner.at/hu/home
Előzmény: (Bodoni 149282)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2013.01.05. 16:03
Szia Bodoni.
Csak ajánlani tudom a következő szálláshelyet. Pályaszállás, egy kis családi panzió. A tulajoknak van 4 csemetéjük és beszélnek angolul is. Magyon aranyosak és az ár érték arány szerintem kiváló. Mi már legalább 4 éve oda járunk és nem is akarunk más szállás után nézni. Egy hétig az autót elő sem kell vennetek. Van náluk fél panziós ellátás is, azt külön lehet kérni, megállapodás kérdése. Egyszóval: nézd meg, nem fogsz csalódni. Ja és a férj Wolfgang síoktató. Ha van még kérdésed írj: Üdvözlettel : Czebe Márti
Előzmény: (Bodoni 149282)
Bodoni
16 élménybeszámolót írt
16
11 éve tag
2013.01.04. 18:54
Szállást keresek, 2 személy részére a Schladmig régióban, nem kimondottan pályaszállást. 1-2 km nem gond. Lehetőleg reggelivel. Az időpont január vége 25-től - 30-ig.Bárki aki járt itt és tudna segíteni hálás lennék. Úgy 30-35 Euroig el gondoltam én /fő/éj. Bárki segítségét előre is köszönöm.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.