Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bodoni
16 élménybeszámolót írt
16
11 éve tag
2013.01.06. 12:26
Utánna olvastam. Kb január 21-től zárják le a Planai pályát. Nem jártam még ott. Ez a legjobb pálya? többi pálya ha marad a régióban az elegendő sízni? pl Hochwurzen, Ramsau, Reiteralm?
Előzmény: (huligan 140951)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2012.10.09. 10:37
A VB végett biztos nagyobb lesz a tömeg, én ez idő alatt inkább Flachau-Wagraint javasolnám, ha a közelben maradtok.

Jellemzően az érintett pályákat egy-másfél héttel a versenyek előtt szokták lezárni, idővel biztos publikálják a honlapukon vagy esetleg kérdezz rá a lifttársaságnál.
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.10.08. 21:37
A tolerancia jegyében a válasz:

Szerintem nagyon jól síelhető lesz, bár Stályermárk ezen része, a dáccsstejni dél, elég hektikus tud lenni. A sládmingi vébét február 5-én kezdik, tehát januárban biztosan nem lesz lezárt pálya, meg egyébként is max 6 teljes pályát érint a FIS WSC, tehát a februári síelőknek sincs aggódni valójuk, max szállást nem kapnak...:) Összességében, van baromi sok hóágyú, megfelelően hideg lesz a január, Schladming jó hely, rendben vannak a pályák, jók a pogramok, minden jó, csak sok k.cs.g van... (ez utóbbi mondatrészem viccnek szántam. Forrás Gino család:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
)

Összefoglalva: statisztikailag Planai rendben lesz januárban, a VB nem érinti.

Rossz idő/körülmények esetén felelősséget a beírásomért nem vállalok! Nem vagyok én béka...:)
tothlevente
379 élménybeszámolót írt
379
14 éve tag
2012.10.08. 21:18
Tudja-e valaki, hogy januárban a Planai mennyire lesz síelhető? A VB miatt sok zárt pálya lesz már az első hetekben is, vagy még egy sem?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.