Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snow Day a hazai sípályákon topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2013.01.17. 22:41
Csak a tisztánlátás miatt:
Szkita1: írt egy nem éppen barátságos hangú hozzászólást, amelyben lenyúlással (mondhatnám csúnyábban is) vádolta MSZI-t
Pulmy: azt mondta, hogy az adott honlapon Kékestető szerepel.
Nordica Vili: nem kívánt sok sikert, nem javította ki Szkíta1 hozzászólását, hanem tájékoztatta Pulmyt, hogy MSZI sehol sem szerepel, viszont elismerte, hogy az nem ugyanaz a rendezvény.

Mi van itt?
Miért nem lehet örülni annak ami van?
Ha jónak érzem magam, akkor miért kell mindenféle ürüggyel, mindenáron a másikat sárba taposni?
Az ilyen magatartás az olyan emberek sajátja, akik nem ismerik értékeiket, s nincs önbizalmuk. Én nyugodt szívvel szeretnék mindegyik hazai síterepre járni, szeretném objektíven megírni a tapasztalataimat, de nem szeretnék mindenféle vádaskodás részese lenni.
Örüljünk, hogy van hó, legyünk sportemberek, akik nem megsemmisíteni akarják a másikat, hanem jobbnak lenni nála!
Zavar ez a stílus. Talán régimódi vagyok, de az én koromban az úriemberek másként intézték az ügyeiket.

Mindenkinek sok üzleti sikert, s a síelőknek pedig jó csúszást kívánok!

Csabor
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2013.01.17. 22:40
Eplényt, Kékest, és Galyát találtam a térképen. Mindegy, ettől függetlenül gusztustalan a nyilvános onanizálás amit az Eplény funok előadnak.
Nordica Vili
77 élménybeszámolót írt
77
14 éve tag
2013.01.17. 22:24
Kedves Pulmy
Ezt nagyon benézted.
Nyissad meg az áltatlad megadott linket, ott Eplény van!!
Hoppá.
Mátraszentistván sehol, persze azt nem is Snow Day-nek hívják.
Már korábban is beégtél valótlan állításokkal, ahogyan olvastam.
Előzmény: (Pulmy 151335)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2013.01.17. 20:19
Hihetetlen a nyelv technikád, bravó!
Előzmény: (Szkíta1 151330)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2013.01.17. 20:17
A rendezvény hivatalos lapján M.o.-on csak Kékestető szerepel,mint a világ esemény helyszíne:

http://www.world-snow-day.com/


World Snow Day at Kékesteto
Előzmény: (Szkíta1 151330)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2013.01.17. 19:56
Ezért a néhány emberért kár volt lenyúlni a snowday ötletét, amit Barbai Áron talált ki, szervezett és valósított meg.
Nemzetközi díjazásban részesült az ötlet, mára cirka 30 országban bonyolítják le - Barbai Áron vezetésével, tudtával és beleegyezésével.
Úgy látom Ti is díjaztátok az ötletet és lenyúltátok. Nem szép dolog, mondhatom, nem szép!
Mátraszentistván Sípark
1001 élménybeszámolót írt
1001
14 éve tag
2013.01.17. 17:37
Pénteg reggel tökéletesre ratrakolt pályákkal várjuk a Síparkba érkező vendégeinket. A ratrakainkat megjavítottuk, üzembiztosan működnek! Holnap felhős-napos idő és kellemes, fagypont alatti hőmérséklet várható egész nap!

Ideális téli időben zajlik jelenleg is a Hófesztivál első napja! A mai napon az ingyenes síoktatásé és egy fergeteges koncerté volt a főszerep, ahol az Abrakazabra zenekar keltett házibuli hangulatot a havon. Holnap X-faktor koncert (Oláh Gergő, Antal Timi, Csobot Adél), gyerek programok, valamint ingyenes haladó oktatás is lesz a skiculture.hu jóvoltából. A Mátrában havazás ma nem volt és sajnos nem is várható, így az utak teljesen jól járhatóak!
sipark-hofeszt-1nap-1.jpg
sipark-hofeszt-1nap-2.jpg
sipark-hofeszt-1nap-3.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.