Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snow Day a hazai sípályákon topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pantherophis
57 élménybeszámolót írt
57
13 éve tag
2013.01.17. 23:19
És ezt miért az MSZI topicban kell megvitatni?
Mármint hogy Kékes lopta-e a SnowDay-t Eplénytől, illetve hol van az eredeti? Tudtommal Kékesnek és Eplénynek is van topicja. MSZI nem tudom hogy került egyáltalán szóba, itt Hófesztivál van, ami teljesen más jellegű dolog: zenei fesztivál és havas programok. Vagy talán minden létező havas rendezvény innentől trademark és koppintás, csak mert Barbai Áron kitalálta a SnowDay-t? (amiért minden tisztelet megilleti természetesen). Nem fér meg hazánkban 2, 3, vagy akár 100 síterep rendezvénye békében egymástól? Szerintem az lenne a cél, hogy minél több helyen színvonalas pályákkal, és színvonalas programokkal lehessen itthon tartani minél több síelő pénzét.
A másik, szerintem egy üzemeltetőnek csak abban az esetben illik egy másik síterep fórumtémájában hozzászólni, ha pozitív jellegű hozzáfűznivalója van. Ha sárdobálás céljából írogat be, az kissé elgondolkoztató... (persze ez csak az én magánvéleményem)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2013.01.17. 23:18
Kedves Vili!
A felvetésedre van egy egyszerű válasz. Északkelet rules. Pulmynak is meg van a preferált rendezvénye, a Snowshow.
Az eredeti ötletnek nálunk nincs meg a tisztelete.
Nálunk a lopás nem bűn, hanem kötelező.
Kár volt belekezdenem, a snowshowra nem is figyeltem fel, nem tudtam mekkora darázsfészekbe nyúlok bele.
Hagyjuk inkább a témát, mindenkitől elnézést kérek.
Maradjon a régi gyakorlat!
Písz
Nordica Vili
77 élménybeszámolót írt
77
14 éve tag
2013.01.17. 22:56
Pontosítsuk.
Mi, Eplény szervezzük évek óta , és idén is a Snow Day -t Magyarországon Hivatalosan . és kizárólagosan.
A többi , vagy hasonló nevű , csak koppintás.
Ez a tény. Kérem, hogy azt aki dolgozik, kitalál valamit,-Barbai Áron, Eplényben- ne akarjuk háttérbe szorítani.
Miért akarod a más tollával ékeskedőt előtérbe helyezni, és az eredetit elhalványítani?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.