Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Zell am See topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
srich
15 élménybeszámolót írt
15
11 éve tag
2013.01.23. 09:36
Köszönöm szépen a tanácsokat!
Találtam napi gyalogosjegyet 22.50EUR-ért. Ez azért elég húzós, mert a Schmittenhöhebahn-on csak egy hegy-völgymenetet terveztem. Szóval még keresek és reménykedek, hogy 1 alkalmas jegy is létezik.

"Látnivaló a környéken? Ott lesztek a látnivaló közepén :)"
Jogos, jogos, rosszul fogalmaztam a kérdést :)
Előzmény: (Stani 151999)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2013.01.22. 19:53
szia, felmentek gyalogos jeggyel a Schmittenhöhebahn-nal a Schmittenvölgy végéből, amúgy lehet gyalogosjegyet váltani, több naposat, olyat, ami jó az összes liftre, amit gyalogosan is használhattok.

Fentről szép a panoráma és a gerincen egészen a Sonnenalmig van egy gyalogút is.

Látnivaló a környéken? Ott lesztek a látnivaló közepén :)

Zelli belváros, 1000 éves Vogt torony, tó (promenade) és sok keretprogram nappal és este.

Lovasszánózást is érdemes kipróbálni!

A zelli liftek 8.30-16.30h közt vannak jelenleg nyitva. Kaprun (gleccser) 8.15-16.30h

Esti sípálya legközelebb Piesendorf mellett (Nagelköpfl) van, de csak kis gyakorló liftek. Inkább érdemes Saalbachba menni, az kb 14 km Zelltől és Hinterglemmbe egész jó kis esti sípálya van, amit kabinos szolgál ki.

Esti sí mellett a szánkózást és hófánkózást is ajánlom, az is nagy élmény tud lenni.
Előzmény: (srich 151699)
srich
15 élménybeszámolót írt
15
11 éve tag
2013.01.20. 13:19
Sziasztok!
Zell am See-nél tudnátok olyan helyet ajánlani, ami autóval vagy gyalogosan (sífelvonóval) jól megközelíthető és szép a panoráma? /én síelni is fogok, de először egy nemsíelővel sétálgatunk majd./ Esetleg a környéken vmi szép látnivaló?
Más: böngészgetem a síterep honlapját, de nem találom a pályák nyitvatartását. Van itt kivilágított pályán esti sízésre lehetőség?
Előre is köszönök minden tanácsot!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.