Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sportgastein topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2013.01.25. 08:11
Sportgastein nagyon időjárásfüggő, ez igaz. Csoda, hogy fel tudtatok menni vasárnap, mert a kiírás szerint nem üzemelt a viharos szél miatt. Egyébként aznap Angertal és Schlossalm sem volt jobb: az olvadás miatt kínlódás volt a mély hóban, délután pedig az erősödő szél miatt minden felvonót leállítottak.

Sportgastein attól jó, ami nem látszik elsőre. És ehhez kellett Endru: ő fedezte fel azokat az útvonalakat, melyeken én el sem mertem volna indulni, de most már imádom. Remélem, hogy még februárban vagy márciusban is csúszunk itt, ez lenne a hab a tortán. A torta pedig Angertal/Schlossalm. :)
Előzmény: (Petkovics 152243)
Petkovics
109 élménybeszámolót írt
109
15 éve tag
2013.01.25. 06:28
Sportgasteinből csak a pálya jutott nekem mert vasárnap délelőtt elég zord idő volt fent.majd februárban egy freeride boarddal visszanézek hátha nagyobb szerencsével járok.az Angertal videód nagyon profi lett-el sem hiszem,hogy ott csúsztam veletek:)
Előzmény: (golo 152238)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2013.01.25. 00:51
Sportgastein védelmében engedd meg, hogy ellentmondjak. Régebben azt gondoltam, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy kétszer ugyanarra a helyre menjek. Miután sok helyet bejártam, rájöttem, hogy vannak jobbak és gyengébbek. És csak néhány olyan van, amit minél jobban megismerek, annál többre értékelek. Szánj rá elég időt, hogy megismerd, és rá fogsz jönni, hogy nehéz találni jobb helyet, amely ennyi lehetőséget, felfedeznivalót, fejlődést kínál. Olyan ez, mint a zenében Mozart vagy Bach. Inkább meghallgatom többször azt, ami jó, hiszen az élet túl rövid ahhoz, hogy a gyengébb művekre is jusson elég idő. :)
Előzmény: (Petkovics 152208)
Petkovics
109 élménybeszámolót írt
109
15 éve tag
2013.01.24. 17:18
Megjártuk Bad Hofgasteint,Bad Gasteint és egy rövid időt tölöttünk Sportgasteinben is.Utóbbi abszolút nem jött be-egy kopár hegyoldal az egész...Freeridera biztos tökéletes,de ott van Angertal ami sokkal szebb környezetben van és hasonló adottságokkal rendelkezik.Összesen 3 sínapot töltöttünk itt,ezért sajnos a Dorfgastein-Grossarl részre nem jutottunk el,így arról nem tudok nyilatkozni.Nekem személy szerint nagyon megtetszett a Gastein-völgy ezért februárban vissza is látogatunk ide.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.