Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a APO kötés tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2013.01.27. 12:29
Hasonlót hagyományos burton kötéssel láttam nemrég, a srácoknak összefagyott a racsni és képtelenek voltak meghúzni rendesen az alsó pántot.
Mondjuk az is igaz, hogy sok olyat láttam (lehet, hogy ez a menő???), hogy a kötés pántok nincsenek jól belőve és a kötésen a racsnik a legbelső fogakban tartanak, mert annyira le kell húzni. Viszont, ha ennyire le kell húzni, akkor nincs lehetőség tovább feszíteni és a belső fogak jegesen nem fognak már semmit...
Előzmény: (cannibale 152465)
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2013.01.27. 11:11
Szerintem azért nonszensz,hogy 30-50 rongyos kötések 2-4 év után letérdelnek.Tudom semmi nem örök, na de azért mégis na.Bár ha mindenkinek ennyit kihúznának/6.szezon/ az nem is rosz,sőt.Barátomnak is Apo Espresso DarkMilk je van 2006-7 es http://www.snowboardshop.hu/bindings.php?id=62 és fent lehelgettük a csatját a hegy tetején Dorfgasteinbe.Vicces volt.Akkor vajon milyen lehet egy tízezer forintos kötés?Ilyen mással is előfordult már?Egyszerűen nem fogott be a racsni simán lehetett húzgálni a felső pántot,aztán egyszer csak megjavult. :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.