Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
ttunde
12 élménybeszámolót írt
12
11 éve tag
2013.01.31. 14:58
Ide mehetnek kezdők is próbálni? Ezen a tesztnapon van valami kedvezmény a léc bérelésnél? Van lehetőség oktatáson is részt venni vagy esetleg találkozni olyan oktatókkal aki "ránézésre" esetleg ajánlani is tud lécet?
Előzmény: (maci-laci 153050)
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2013.01.31. 08:41
Maci-Laci jól mondta!!
Ami nekem bejön, az neked szörnyű lehet!!
Helyetted nem választhat senki! Ha lenne eladó lécem akkor persze azt a lovat favorizálnám, de nem lennék korrekt!
Előzmény: (blevy 153047)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2013.01.31. 07:27
A kontraszt olyan mintha Trabantból 535-ös BMW-be ülnél át. Szánj rá egy napot és bérelj több fajtát, hogy legyen összehasonlítási alapod. Hidd el megéri. Most februárban adódik egy remek lehetőség Sátoraljaújhelyen http://www.talponsielok.hu/snowshow/
Ennyi márkát egy helyen igen ritkán lehet kipróbálni. Hajrá !!
Előzmény: (blevy 153047)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2013.01.31. 07:09
Esetleg valami konkret tipus. pl a Atomic D2 Race GS Ti 2012 - rol mi a velemenyed?
igazsag szerint a kis kihasznaltsag miatt arerzekeny a dolog, de ugyanakkor tenyleg olyat szeretnek amivel sikerul amkozephalado szintrol, stabil haladora valtanom.
Előzmény: (Bukfenc 153027)
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2013.01.30. 22:56
Egy tanács.:)
160-165 cm közti min. középhaladó szintű famagos lécet keress.
Előzmény: (blevy 153013)
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2013.01.30. 21:55
Sziasztok

Nagyon rég óta sielek, de valahogy a felszerelés mellett elsiklottam. Azzal síztem ami volt és nagyjából szemre döntöttem. Nem is tudnám megmagyarázni miért. Ez egészen addig volt így amíg Murauba a fekete pályán az egyik kanyarban folyamatosan leugrott az egyik léc a lábamról és fel nem világosítottak, hogy túl puha és a sebesség miatt nagy az az energia amit ki kellene bírnia, nem teszi és a rezgéstől kiold a kötés. Ez egy Salomon Scambler 4 -es (megtudtam, hogy freeride miután síztem vele vagy 3-400km -t kezelt pályákon). Most itt az ideje, hogy végre egy olyat vegyek amivel talán jobban élvezhetném a sízést.
A kedvencem a széles piros pálya. Igazából úgy gondolom a párhuzamos, szép síeléssel nincs már gondom, de mindig irigykedem azokra akik lassan tudnak leereszkedni egy meredek pályán (nem ekével :P). Én rövid ideig tudom élvezni csak mert túl nagy a sebesség.
173 magas vagyok, 59kg.
Kérlek ha van időtök segítsetek, mi az ami nem túl húzos (használt is ok és évente egy, max 2 hetet tudok ennek hódolni csak) és ajánlott lehet számomra.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.