Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Haladó edzések Visegrádon Lackóval topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.08. 08:46
SZiasztok!

Nagyon irigyeltelek titeket tegnap, néha ránéztem a webkamerára. De sajna nem tudtam kijutni, a kisfiam is lázas volt, na meg lécem se volt, na mind1 majd legközelebb.
Jövőhéten, illetve már vasárnap is fájó szívvel fogok rátok gondolni, amikor hasítok a francia alpokban :-))))))
Legyetek jók, remélem 11 nap múlva találkozunk.
Lackónak is jó síelést!!!
Előzmény: (klaci 154240)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2013.02.08. 08:35
Hihetetlen volt a változás keddhez képest: a túrt havas tavasz után most igazi tél fogadott: jó 10 cm friss havas paplan borította a pályát és a tájat is. A felvonón én raktam le az első nyomot, a lécemnek csak az orra kandikált ki néha néha! A pálya az első pár körben kicsit fogós volt ugyan, de aztán ahogy többen lettünk, beállt, és már nem volt gond. Aztán egy idő után sikerült némileg összetúrni a havat, de a keddihez képest nagyságrendekkel jobb viszonyok közepette lehetett síelni egész idő alatt.
A csapatból megint csak hárman voltunk, de nem baj, "több babgulyás jutott". Amolyan műhelymunkásra vettük a figurát, de Lackót rövid pórázon kellett tartani, mert ha talált valahol egy pár 10 centi széles szűzhavas részt, már csapot-papot-Jocit-Lacit hagyva bele is vetette magát. Olyan volt, mint egy rossz kölyök!!!! :-)
Ez a tegnapi edzés nagyon kedvemre való volt. Amikor nem végigrohanva, hanem 2-3 megállással, értékeléssel küzdöttük le a 200 métert, az szerintem nagyon jó gyakorló módszer volt. És aztán a rövid lendületes lesiklások, na azok mindent vittek!
Nagyon örülök, hogy a hezitálás után ki tudtunk menni tegnap, így a hét mérlege egyértelműen pozitív.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.